Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Ecover Tablety na praní

Ecover Tablety na praní

Tablety na praní jsou vhodné na bílé i stálobarevné prádlo a dokonce i pro praní při nízkých teplotách kolem 30 °C. Díky přírodnímu složení jsou šetrné k pokožce a zároveň účinně odstraňují nečistoty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tablety na praní Ecover jsou vhodné na bílé i stálobarevné prádlo a dokonce i pro praní při nízkých teplotách kolem 30 °C. Díky přírodnímu složení jsou tablety šetrné k citlivé pokožce a zároveň účinně odstraňují nečistoty.

Tablety na praní jsou účinné díky rostlinným tenzidům, které vytvoří bohatou pěnu. Ta pronikne do vláken textilu, snadno odstraní něčistoty i mastnotu a je zároveň šetrná k barvě a struktuře textilu.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií mohou tablety používat i osoby s citlivou pokožkou, osoby trpící na alergie i malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte do bubnu pračky 1-2 tablety.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (15-30 %) , Zeolit, Aniontové tenzidy (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %) , Celulóza, Křemičitany, Uhličitan sodný, Polypeptidy (5 %) , Mýdlo, Citráty, Enzymy, Glycerin, Síran hořečnatý, Bentonit, Deriváty celulózy

Možné alergeny: Citráty

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?