Ecover Tablety na praní

Ecover Tablety na praní

  • Značka: Ecover
  • Balení: 32 tablet, 960 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 333 Kč

Tablety na praní Ecover jsou vhodné na bílé i stálobarevné prádlo a dokonce i pro praní při nízkých teplotách kolem 30 °C. Díky přírodnímu složení jsou tablety šetrné k citlivé pokožce a zároveň účinně odstraňují nečistoty.

Tablety na praní jsou účinné díky rostlinným tenzidům, které vytvoří bohatou pěnu. Ta pronikne do vláken textilu, snadno odstraní něčistoty i mastnotu a je zároveň šetrná k barvě a struktuře textilu.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií mohou tablety používat i osoby s citlivou pokožkou, osoby trpící na alergie i malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte do bubnu pračky 1-2 tablety.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (15-30 %) , Zeolit, Aniontové tenzidy (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %) , Celulóza, Křemičitany, Uhličitan sodný, Polypeptidy (5 %) , Mýdlo, Citráty, Enzymy, Glycerin, Síran hořečnatý, Bentonit, Deriváty celulózy

Možné alergeny: Citráty

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Složení: bez parfemace

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Prášek na praní 12,5 kg

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Prášek na praní pečuje o všechny druhy textilu díky jemnému přírodnímu složení bez obsahu fosfátů. Prášek je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla při teplotách od 30 do