Meracus Taštička na vložky - různé barvy 1 ks

Meracus Taštička na vložky - různé barvy 1 ks

  • Bez DPH 100 Kč

Praktická barevná taštička poslouží pro pohodlný transport a uchování látkových i klasických vložek. Díky větším rozměrům se do uzavíratelné taštičky bez problému vejde 10 intimek či 6 denních vložek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Praktická barevná taštička na vložky Meracus poslouží pro pohodlný transport a uchování látkových i klasických vložek. Díky větším rozměrům se vám do taštičky bez problému vejde 10 intimek či šest větších denních vložek, použít ji ale můžete i pro uchování plen či jiných drobností. Taštička je navíc vybavena uzavíráním na zip, takže vám nic nevypadne.

Látková taštička na vložky je vyrobena z polyesteru, který je vysoce prodyšný a přesto nepropustný. Díky tomu skvěle poslouží pro přenášení a uchování látkových i klasických vložek, plen i dalších potřebných drobností. Taštička ve veselých barvách je vybavena zipem, nic vám z ní nevypadne a je tak praktickým pomocníkem do každé kabelky.

Použití: Použijte k uchování a přenášení hygienických potřeb. Taštičku je možné prát v ruce i v pračce při teplotách do 60°C.

Tip: Taštička má rozměry 26,5x20,5 cm.

Upozornění: Vzor a barva je pouze ilustrační. Dodavatel nemá vždy všechny vzory k dispozici.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Polyester

Výrobce: Mgr. Ilona Bittnerová, Lučany nad Nisou 709, 468 44 Josefův Důl Česká republika, tel: +420739212841, http://www.meracus.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?