Urtekram Tekuté mýdlo na ruce bez parfemace 480 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce bez parfemace 480 ml

Tekuté mýdlo na ruce Urtekram bez přidané parfemace je výborným pomocníkem pro každodenní péči o tu nejcitlivější pokožku rukou náchylnou k dehydrataci i častému podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekuté mýdlo na ruce Urtekram bez přidané parfemace je výborným pomocníkem pro každodenní péči o tu nejcitlivější pokožku rukou náchylnou k dehydrataci i častému podráždění. Rostlinné tenzidy spolehlivě odstraní nečistoty, zatímco glycerin napomáhá zdraví pokožky a chrání ji před dehydratací.

Mýdlo je tvořeno jemnými rostlinnými tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která šetrně avšak účinně odstraní i odolné nečistoty i mastnotu. Pokožku zbytečně nevysušují ani nedráždí, naopak, zanechávají ji jemnou a pružnou. Složení je navíc obohaceno o rostlinný glycerin, který pokožku zjemňuje, posiluje a napomáhá její regeneraci.

Jemné tekuté mýdlo bez přidané dráždivé parfemace či konzervačních látek je vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku rukou, kterou lehce myje a zároveň chrání před dehydratací i poškozením.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na navlhčenou pokožku rukou a lehce napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Mýdlo je vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?