Dr. Bronner's Tělový balzám Neutral-Mild 14 g

Dr. Bronner's Tělový balzám Neutral-Mild 14 g

Univerzální balzám bez parfemace je vhodný i pro malé děti a kadždého, kdo má citlivou pokožku. Intenzivně vyživuje pokožku, chrání ji před vysušením, mrazem i větrem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Univerzální tělový balzám Dr. Bronner's Baby-Mild zjemňuje a vyživuje suchou šupinatou kůži kdekoliv po těle. Bohaté složení plné výživných olejů o pokožku intenzivně pečuje a navrací jí její ztracenou hydrataci. Pokožka je tak plně chráněna před nepříznivými povětrnostními vlivy, mrazem i větrem.

Avokádový, jojobový a konopný olej v kombinaci se včelím voskem pokožku vyživuje, ale nezanechává na ní nepříjemný mastný film. Oleje se do pokožky téměř okamžitě vsáknou a vytvoří ochrannou vrstvu, která ji chrání.

Balzám má kvalitní přírodní složení bez přídavku ropných produktů, chemických konzervantů a dráždivé parfemace. Díky tomu se na jeho pomoc můžete spolehnout kdykoliv a kdekoliv a nemusíte se bát použít ho ani na citlivou pokožku náchylnou k podráždění.

Použití: Čistými prsty naberte malé množství balzámu a naneste na rty, suché lokty, kolena či záděry. Používejte kdykoliv během dne.

Tip: Balzám Dr.Bronner's je tak jemný, čistě přírodní a úžasný, že ho můžete použít i pro citlivou pokožku svých dětí.

Ostatní kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Tělová kosmetika

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Dr. Bronner's Magic Soaps, P.O. Box 28, 92033 Escondido, Californie Spojené Státy Americké, tel: (760) 743-2211, www.drbronner.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?