Farfalla Tělový olej Romantická noc 80 ml

Farfalla Tělový olej Romantická noc 80 ml

Masážní a tělový olej s velice svůdnými kořeněnými a květinovými tóny rozechvěje všechny vaše smysly. Plná vlně jasmínu a tuberózy spolu s exotickým santalem je ideální pro vzácné chvíle ve dvou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělový olej Romantická noc Farfalla rozechvěje všechny vaše smysly díky dokonale vyvážené souhře květinových a kořeněných tónů. Plná vůně jasmínu a svůdné tuberózy působí velice smyslně a spolu s exotickým aroma santalu a ylang ylang působí afrodiziakálně. Tento olej je obzvláště vhodný pro výjimečné okamžiky ve dvou.

Tělový olej je skvělým přípravkem pro uvolňující masáž i každodenní péči o pokožku celého těla. Jeho základ tvoří jojobový olej, který poskytuje kůži dlouhotrvající hydrataci a je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Díky tomu harmonizuje metabolismus pokožky a zanechává ji dokonale hebkou a sametově jemnou. 

Vůně jasmínu a  ylang ylang působí jako balzám na pocuchané nervy a rozbouřenou mysl. Kromě afrodiziakálních účinků vyvolává jejich vůně také pocity štěstí a spokojenosti. Dokonce se v aromaterapii spolu s vůní santalového dřeva používá při mírnějších formách deprese.

Použití: Pro masáž rozehřejte pár kapek oleje v dlaních a poté nanášejte. Jako pěstící olej aplikujte jemnými krouživými pohyby směrem k srdci na navlhčenou pokožku nejlépe po koupeli či sprše.

Tip: Přidejte pár kapek do koupele pro výživnou či aromaterapeutickou lázeň.

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Nenašli jste to pravé? Co tohle?