Acorelle Toaletní voda Květy třešně - vyřazeno 50 ml

Acorelle Toaletní voda Květy třešně - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zralé třešně připomínají letní slunce a vzduch plný přírody a vůní. Díky obsahu dalších květinových a ovocných tónů je tato vůně hravá a veselá. Toaletní voda květy třešně Acorelle vás okouzlí svou jemnou povahou a nezapomenutelnou smyslností bí

Zralé třešně připomínají letní slunce a vzduch plný přírody a vůní. Díky obsahu dalších květinových a ovocných tónů je tato vůně hravá a veselá. Toaletní voda květy třešně Acorelle vás okouzlí svou jemnou povahou a nezapomenutelnou smyslností bílého pižma a jantaru.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v toaletní vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava: lesní konvalinka,černý rybíz, petitgrain

Srdce: květy třešně, jablko, jasmín, broskev, malina, fialka

Základ: bílé pižmo, růžové dřevo, jantar

 

Tip:  EDT je odlehčená verze klasického parfému, díky tomu je vhodná pro časté použití kdykoliv během dne.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?