MÁDARA Tónovací fluid Moonflower 15 ml

MÁDARA Tónovací fluid Moonflower 15 ml

Tónovací fluid Moonflower zastoupí denní hydratační krém i lehký make-up. Fluid jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tónovací fluid MÁDARA Moonflower zastoupí denní hydratační krém i lehký make-up. Minerální pigmenty dodávají pleti ráno svěžest a nový život. Fluid vyjasňuje a činí pleť průzračnější. Jemně hydratuje a poskytuje pokožce přirozený tón. Zahlazuje drobné nedokonalosti pleti a jemné linky.

Tónovací fluid MÁDARA je přírodní alternativou lehkého make-upu nebo BB krému. Neucpává póry a přirozeně tónuje pleť. Je vyroben z výtažků mořských řas, heřmánku, jitrocele, růžové vody, třezalky z oblasti Baltu, dále obsahuje kakaové máslo a jojobový olej. Jako barvivo a přírodní lesk jsou použity přírodní rostlinné vitaminy a slída.

Tónovací fluid je dostupný ve dvou odstínech: ve světlejším Moonflower s růžovými studenými podtóny a tmavším Sunflower s podtóny teplými.

Použití: Naneste stejnoměrně na tonikem vyčištěný obličej a krk.

Tip: Pro dosažení intenzivnější hydratace je vhodné před samotnou aplikací tónovacího fluidu použít hydratační krém, fluid nebo gel značky Mádara.

Barva - světlost: světlá

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Úžásný!!! / Rena 24. 10. 2016 10:39

Tónovací krémy ani všechny ty BB a CC krémy mě nikdy neoslovily, ale jelikož miluju značku Mádara, tak jsem si řekla o vzorek tohoto tónovacího fluidu a jsem nadšená. Když hodně spěchám, tak ho použivám místo krému, ale mám spíš suchou pleť, takže ho dávám až na krém jako makeup. Jako makeup sice nekreje, ale dělá nádherně přirozenou, rozzářenou pleť, neucpává póry, nemastí. Mám dost světlou pleť, takže odstín mi sedí. Malé balení je super, nosím ho sebou pořád.

/ Věra 7. 6. 2017 10:23

Jsem převelice spokojená, krásně rozzáří a sjednotí mou bledou pleť, zakryje menší nedokonalosti a ještě k tomu tak krásně voní po bylinkách. A též oceňuji velikost, aspoň si ho také mohu brát kamkoliv s sebou.

/ Jitka 16. 6. 2017 08:55

Tónovací krém s překrásnou vůní lučních květin ...trávy... bylinek. Lehce sjednotí pleť, bohužel moc nevydrží. Na lehký letní make up ideální. Super velikost na cesty.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?