Lavera Třpytivé oční stíny MONO 04 exotická khaki, Trend Sensitive 2014 1,5 g

Lavera Třpytivé oční stíny MONO 04 exotická khaki, Trend Sensitive 2014 1,5 g

Oční stíny v půvabném khaki odstínu podtrhnou přirozenou krásu vašich očí a ihned projasní váš pohled. Díky sytým minerálním pigmentům je jejich odstín skutečně výrazný a vydrží po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Třpytivé oční stíny Mono 04 exotická khaki jsou skvělou variantou pro zářivé elegantní líčení. Vypadají skvěle jak samostatně na celém pohyblivém víčku, tak jako součást večerního kouřového líčení. Sluší hnědým i modrým očím a díky světlo odrážejícím částečkám přirozeně rozzáří váš pohled. Tento odstín vypadá velice přirozeně a jeho využití je multifunkční.

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou složeny z kvalitních minerálních pigmentů, které jim dodávají skutečně intenzivní odstín. Snadno se nanášejí štětcem či prsty, jejich aplikace je rovnoměrná a vydrží po celý den v perfektním stavu. Obsahují drobné třpytivé částečky, které pokryjí vaše víčka dech beroucími odlesky a rozjasní váš pohled.

Oční stíny jsou oftalmologicky testovány a vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Nedráždí oční víčka a nezpůsobují jejich zarudnutí či otoky. Odstíny těchto stínů s okouzlujícím metalickým leskem ozvláštní vaše líčení a báječně se kombinují s matnými či třpytivými stíny. Můžete je používat jak na sucho, tak na mokro pro dramatičtější efekt. 

Rozzáří váš pohled

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou skvělým kompaktním pomocníkem pro vaše každodenní líčení. Oční stíny vám dovolí nejen dát průchod své kreativitě, ale zároveň budou perfektní stálicí ve vaší kosmetické sbírce, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Mono oční stíny můžete používat buď samostatně, nebo je mezi sebou kombinovat.

Přirozený odstín

Mramorované oční stíny s tóny khaki zelené vypadají zajímavě a jsou skvělým osvěžením vašeho každodenního líčení. Perfektně se kombinují s přirozenými a zemitými tóny, jako je hnědá, béžová, měděná či bronzová. Khaki zelená vypadá krásně s modrýma či hnědýma očima a můžete ji klidně nanést jen samotnou na celé oční víčko.

Kvalitní pigmenty

Základ očních stínů Lavera tvoří minerální pigmenty, které jsou skvělými nosiči barev a dodávají odstínům hloubku a intenzitu. Díky tomu se stíny snadno vytvoříte perfektní líčení takřka v pár vteřinách. Mono stíny Lavera se rychle aplikují, můžete použít jak klasický pěnový aplikátor na oční stíny, váš oblíbený štětec či jednoduše prsty. Navíc jsou oftalmologicky testovány.

Celodenní výdrž

Oční stíny Lavera se snadno kombinují a můžete použít třeba všechny čtyři odstíny najednou. Stíny obsahují jemný třpyt, který ovšem působí velice přirozeně a dodá vašemu pohledu svěžest. Díky kompaktnímu balení se vejdou opravdu všude a jsou ideální i na cestování, protože nezaberou příliš místa. Atraktivní a všestranné odstíny poslouží na denní i večerní líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?