Santé Tuhý deodorant krystal Pure Spirit 100 g

Santé Tuhý deodorant krystal Pure Spirit 100 g

  • Bez DPH 267 Kč

Kamenec Pure Spirit spolehlivě ochrání před vznikem tělesných pachů i nadměrným pocením a současně je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tuhý deodorant Santé Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě vás ochrání před vznikem tělesných pachů i nadměrným pocením a současně je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce. Kamenec působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, lehce stahuje kožní póry a eliminuje zápach, aniž by ucpával pokožku.

Kamenec je skvělým přírodním deodorantem, který spolehlivě mírní zápach i nadměrné pocení. Jelikož má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží a tím pádem i vznik nepříjemných pachů. Minerál působí i lehce adstringentně, stahuje kožní póry a reguluje tak nadměrné pocení. Čisté přírodní složení bez jakýchkoliv přidaných látek je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků a ekzematiků, nezpůsobuje podráždění pleti ani jí nadměrně nezatěžuje.

Použití: Krystal navlhčete a aplikujte na suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Nechte zaschnout.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potassium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Produktové řady: Santé Kristall

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: SANTE Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výdrž / Lenka 26. 1. 2015 08:22

Zkoušela jsem i levnější krystaly, ale tenhle opravdu vede, protože se jen tak nerozpadne. Vydrží vcelku opravdu delší dobu.

Re: Výdrž / Jana 16. 5. 2015 14:19

Také musím potvrdit, vydrží hodně dlouho :-) Mám ho od loňského srpna a stále není celý pryč, takže se investice rozhodně vyplatí v porovnání s jinými. První deodorant, který mojí pokožce 100% vyhovuje a dělá to, co má. Jedině doporučuji!

Nutné vyzkoušet! / Jana R. 13. 2. 2014 20:07

Po přečtení oslavných recenzí jsem se nechala zlákat a krystal si koupila. Po prvním použití jsem si kladla otázku, proč jsem si ho nekoupila už dřív. Nezanechává žádné stopy na oblečení (bílé moc nenosím, tak tady nevím) a 100% funguje. Vysokou pořizovací cenu kompenzují účinky a výdrž výrobku.

Doporučuji / Kamila 24. 3. 2016 16:45

Výborná věc. Sice mám stále kruhy potu v podpaží, ale celý den ani známka zápachu, v tomto funguje naprosto spolehlivě.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?