ZAO Tužka na rty 609 Old Pink 1,17 g

ZAO Tužka na rty 609 Old Pink 1,17 g

Tužka na rty v přirozeném světle růžovém odstínu zvýrazní tvar vašich rtů a prodlouží výdrž vaší rtěnky. Zároveň zabrání jejímu rozpíjení a zvláčňuje rty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tužka na rty 609 Old Pink v přirozeném světle růžovém odstínu sluší jak světlému, tak opálenějšímu tónu pleti. Můžete ji používat samostatně či jako podklad pod podobně zbarvené rtěnky. Vyplňte s ní celou plochu rtů, čímž sjednotíte jejich barvu a zároveň prodloužíte výdrž rtěnky.

Konturovací tužka na rty je nejlepším přítelem rtěnky. Dokáže zvýraznit její odstín a prodloužit její výdrž. Zároveň vytvarujte vaše rty a rtěnka se nebude rozpíjet. Snadno s ní opravíte jakékoliv nedokonalosti či srovnáte tvar vašich rtů. Je dostatečně měkká, aby se dobře nanášela a byla maximálně komfortní.

Jemná krémová textura tužky na rty usnadní její aplikaci a zároveň rty nadměrně nevysušuje. Bambucké máslo rty vyživuje a udržuje je dlouhodobě vláčné, zatímco vitamin E funguje jako účinný antioxidant. Tužky na rty ZAO tak zdokonalí vaše líčení díky síle přírodních ingrediencí.

Použití: Tužkou si zvýrazněte linii rtů nebo ji použijte místo rtěnky.

Barva: růžová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?