Biopurus Tymiánový olej 250 ml

Biopurus Tymiánový olej 250 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tymiánový olej je 100% přírodní za studena lisovaný olej. Tento olej má velmi výraznou a snadno rozpoznatelnou aromatickou vůni, samotný olej totiž obsahuje velké množství éterických olejů. Olej můžete používat vnitřně i jako kosmetický olej. Nedoporučuje se jeho užívání u mal&ya

Tymiánový olej je 100% přírodní za studena lisovaný olej. Tento olej má velmi výraznou a snadno rozpoznatelnou aromatickou vůni, samotný olej totiž obsahuje velké množství éterických olejů. Olej můžete používat vnitřně i jako kosmetický olej. Nedoporučuje se jeho užívání u malých dětí a novorozenců.

Tymiánový olej patří mezi tradiční prostředky lidové medicíny při onemocnění dýchacích cest, při zahlenění a mokrém kašli, při zápalu průdušek nebo horních cest dýchacích. Užívejte dvě lžičky denně, ráno a večer. Tymiánový olej Biopurus nemůže nahradit celkový zdravý životní styl a vyváženou stravu.

Pozn.: Při nízkých teplotách může dojít k zakalení oleje nebo k jeho ztuhnutí, stačí ovšem olej zahřát a tento efekt se ztratí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: