Batex Váleček z dutého vlákna, 223

Batex Váleček z dutého vlákna, 223

  • Značka: Batex
  • Balení: 45x16 cm, 0.4 kg
  • Produktová řada: Batex ALLERGY
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Váleček plněný dutým vláknem je určený pro podložení hlavy, krku, zad či končetin. Ihned pomáhá od bolestí přetíženého svalstva a prohlubuje vaši relaxaci. Je vhodný také pro cestování.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Váleček z dutého vlákno má široké spektrum využití a je určený pro účinnou každodenní relaxaci. Tuto pomůcku oceníte především v sedavém zaměstnání, či pokud trpíte chronickými obtížemi, jako je artróza nebo revmatismus. Váleček okamžitě uvolní namáhané svalstvo a prohloubí tak váš odpočinek. Díky jeho kompaktním rozměrům jej můžete nosit kdekoliv s sebou., je proto skvělou volbou také pro dlouhé cestování.

Tento praktický váleček je plněný mykaným dutým vláknem, jež se vyznačuje takřka nulovou prašností. Díky tomu je vhodný také pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach. Hustá náplň válečku si zachovává tvarovou a objemovou stálost a je příjemně pružná pro maximální oporu vašeho těla. Duté vlákno je zároveň velice prodyšné a brání nadměrnému pocení.

Váleček můžete využít pro podložení krku a hlavy také při čtení či sledování televize. Při použití v oblasti bederní páteře uvolňuje přetížené svalstvo a podporuje správné postavení obratlů. Ulevuje od pocitu těžkých nohou při dlouhém stání a brání vzniku křečových žil. Povrchovým materiálem válečku je kvalitní tkanina s obsahem bavlny, jenž má dlouhodobou životnost.

Váleček plněný dutými vlákny můžete bez obav prát v pračce až do 95 °C. Vysoká teplota zajistí dokonalou čistotu. Pro ještě lepší údržbu si můžete zakoupit povlak od stejného výrobce.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?