Saloos Veselé vánoce 10 ml

Saloos Veselé vánoce 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 60 Kč

Směs esenciálních olejů s hřejivou vůní provoní vaši domácnost a příjemně vás naladí na vánoční svátky. Díky jemně citrusovému podtextu má revitalizační a osvěžující účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Veselé vánoce je vyvážená směs přírodních esenciálních olejů, která přinese do vaší domácnosti tu pravou vánoční atmosféru. Tato vonná kompozice dodává pocit harmonie a je skvělým doplňkem pro vaše chvíle odpočinku za dlouhých zimních a podzimních večerů.

Stačí přidat pár kapek této směsi do aromalampy a váš domov provoní omamné aroma koření, sladkého ovoce a perníčků. Díky jemnému citrusovému podtextu působí osvěžujícími účinky na tělo i mysl a dodává potřebnou energii.

Vůně Veselé vánoce obsahuje také hřejivé tóny, které prohloubí vaši relaxaci a příjemně vás naladí na vánoční svátky strávené v kruhu těch nejbližších.

Klidné svátky

Variace éterických olejů Saloos Veselé Vánoce vás přenese do kouzelného vánočního světa plného blikajících světýlek, báječného jídla a rozzářených dětských očí. Éterické oleje s typickou vánoční vůní vám zpříjemní jedno z nejkrásnějších období roku a pomůžou vám zapomenout na běžný stres a shon. Harmonická vůně přírodních éterických olejů je jako stvořená pro chvíle odpočinku o samotě či pro relaxaci ve společnosti vašich nejbližších.

Kořeněné a hřejivé tóny

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní se sladkými tóny vám pomůže se na chvíli zastavit a vychutnat si tu pravou vánoční atmosféru. Vůně Veselé Vánoce přináší okamžité uvolnění a naladí vás na odpočinek, zároveň zmírňuje stres z vánočního shonu. Kořeněné tóny navodí kouzelnou atmosféru a citrusová vůně vás osvěží a dodá potřebnou energii a dobrou náladu.

Lahodná vůně esenciálních olejů

Jednotlivé vůně jsou spolu zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově atmosféru plnou pohody a harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?