Logona Výživné mléko na tělo i obličej, Log Mann 200 ml

Logona Výživné mléko na tělo i obličej, Log Mann 200 ml

Výživné mléko pro muže je vhodné pro péči o pokožku celého těla včetně obličeje. Obsažené oleje a másla dodávají pleti výživu a hydrataci, kofein a ginkgo biloba pleť revitalizují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Výživné mléko Logona Log Mann pro muže je vhodné pro péči o pokožku celého těla včetně obličeje. Obsažený kokosový olej, bambucké a vzácné cupuacu máslo dodávají tolik potřebnou pleti výživu. Kofein a ginkgo biloba pleť prokrvují a revitalizují. Mléko má mužnou kořenitou vůni, která probudí smysly a dodá energii.

Kokosový olej a výživná rostlinná másla obnovují ochrannou hydrolipidovou vrstvu na pokožce a zabraňují tak jejímu poškozování a nadměrným ztrátám hydratace. Jsou také velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, jež zvyšují odolnost pleti a celkově povzbuzují její správnou a zdravou funkci.

Ginkgo biloba pokožku účinně revitalizuje, aktivuje mikrocirkulaci krve a bojuje proti známkám únavy a stresu. Společně s kofeinem, který ještě více posiluje jeho účinek, výrazně zpevňuje a regeneruje pleť. Díky jejich prokrvujícím účinkům je pleť perfektně hladká a pevná se sjednoceným a zdravým odstínem.

Použití: Naneste na pokožku celého těla i obličeje a dobře rozetřete.

Tip: Pro zvýšení účinků a vrstvení vůně použijte v kombinaci s Šamponem a sprchovým gelem Log Mann Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?