Martina Gebhardt vzor Prsní olej, Happy Mum 30 ml

Martina Gebhardt vzor Prsní olej, Happy Mum 30 ml

Hýčká a zbavuje prsa pnutí během období kojení a díky zklidňujícím bylinným výtažkům je podpořena tvorba mateřského mléka. Během těhotenství zabraňuje vzniku strií na prsou a břiše. Složení: Slunečnicový olej°, Extrakt z kontryhele°, Úročníkový extra

Hýčká a zbavuje prsa pnutí během období kojení a díky zklidňujícím bylinným výtažkům je podpořena tvorba mateřského mléka. Během těhotenství zabraňuje vzniku strií na prsou a břiše.

Složení: Slunečnicový olej°, Extrakt z kontryhele°, Úročníkový extrakt°, Anýzový extrakt °, Extrakt z kousků jablek°, Přesličkový extrakt°, Řebříčkový extrakt°, bez obsahu éterických olejů.
Legenda složení:
° látka certifikovaná značkou Demeter
* z kontrolovaného ekologického zemědělství
** součást pravých éterických olejů


země původu značky: Německo
charakteristika značky: Biokosmetika, která je více než „jen bio“. Naslouchejte potřebám své pleti a užívejte si jedinečnou péči o pokožku celého těla. Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, která podporuje přirozené rytmy pokožky a tím jí navrací rovnováhu a harmonii. Při pravidelné péči je pokožka zdravá a plná vitality. Přípravky jsou velmi šetrné, proto jsou oblíbené i u zákazníků s citlivou pletí. Vůně esenciálních olejů, uklidňující hebkost krémů a pleťových mlék, které pokožku ovinou jako hedvábí a jejich jemné vtírání do pokožky, mají v této kosmetice důležitou úlohu. Skrze tento smyslový prožitek se sami sobě otvíráme. Svaly, tkáně a buňky jsou uvolněné a my se cítíme tak dobře ve své kůži! Energie opět proudí a naše životní vyzařování se zvyšuje. Cítíme se krásnými - jsme krásní!

Kritéria kvality kosmetiky Martina Gebhardt:
- 100% přírodní suroviny
- žádné přírodně identické látky, tensidy, glycerín, oxid titaničitý, konzervační látky
- žádné látky, kvůli kterým by trpěla nebo byla zabíjena zvířata
- více jak 95% našich surovin pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo Demeter pěstování
- v přípravcích jsou obsaženy spagyrické rostlinné esence z vlastní výroby (díky této metodě jsou zvýšeny kladné účinky rostlin na pokožku celého těla)
- výroba je založena na rytmických, biologicko-dynamických aspektech
- všechny přípravky jsou certifikovány značkou pro přírodní kosmetiku Demeter
- všechny přípravky, které byly během 15 let prověřeny Eko-testem, jsou označeny tou nejlepší známkou

kontakt na výrobce:
Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Deutchland

webové strány značky:
www.martinagebhardt.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Martina Gebhardt Happy Mum

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: