Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Klar WC čistič 500 ml

Klar WC čistič 500 ml

Čistič toalet účinně odstraňuje nečistoty, usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistič toalet Klar účinně odstraňuje nečistoty, usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazený vodní kámen i rez, aniž by čištěný povrch poškodil.

Základ čističe tvoří kyselina citronová v kombinaci s rostlinnými tenzidy, které účinně rozpustí nečistoty i vodní kámen, aniž by bylo zapotřebí silného drhnutí. Naopak, vápenné usazeniny jsou šetrně bez námahy rozpuštěny, stačí jenom spláchnout toaletu.

Kyselina citronová si poradí i se skvrnami od rzi, které šetrně vybělí a eliminuje jejich viditelnost, aniž by poškodila povrchovou úpravu toalety, zatímco o dezinfekci toaletní mísy se postará alkohol, který spolehlivě eliminuje výskyt bakterií. Vzhledem k přírodnímu složení bez dráždivých chemikálií mohou čistič bez obav používat i alergici náchylní k dýchacím obtížím.

Použití: Čistič aplikujte rovnoměrně pod okraj mísy a nechte působit. Poté vydrhněte štětkou a toaletu spláchněte.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

spokojenost / Sandra 21. 3. 2016 16:31

Funguje dobře, dá se přirovnat ke klasickým WC čističům z drogerie. Cena super a neničím životní prostředí, rozhodně kupuji znovu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?