Ecover WC čistič Ocean Waves 750 ml

Ecover WC čistič Ocean Waves 750 ml

  • Značka: Ecover
  • Balení: 750 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 83 Kč

Čistič toalet Ecover se svěží vůní oceánu toaletu příjemně provoní a zároveň ji vydezinfikuje a vyčistí skvrny od rzi i vodního kamene. Nedráždivé přírodní složení čističe bez obsahu chlóru účinně odstraňuje bakterie, nečistoty i vodní kámen.

Hlavní účinnou látkou čističe jsou přírodní tenzidy, které nečistoty rozpustí a usnadní jejich odstranění. Díky obsahu kyseliny citronové odstraňuje čistič také vodní kámen a bělí rezavé skvrny.

Čistič toalet je díky svému přírodnímu složení bezpečný, neboť neobsahuje chlór, ani žádné jiné dráždivé chemikálie. Díky tomu čistič mohou bez obav používat i alergici a osoby citlivé na chemikálie.

Použití: Čisticí prostředek rovnoměrně naneste pod okraj toalety i do toaletní mísy. Nechte chvíli působit, vydrhněte kartáčem a toaletu spláchněte.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda (30 %) , Kyselina citronová (5 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Citran sodný, Xanthanová guma, Parfém

Možné alergeny: Parfém

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvelý prostriedok! / eva 2. 8. 2016 08:56

Výborný prostriedok! Skvele čistí a príjemne vonia. Odporúčam

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.

WC čistič 750 ml

Čistič WC rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič přilne i na hůř dostupná místa a odstraní organické nečistoty.