Natures x Beta Glucan 24 C 30 tablet

Natures x Beta Glucan 24 C 30 tablet

  • Značka: Natures
  • Balení: 30 tablet
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Beta glucan 24C je určen pro každodenní podporu imunitního systému a ochranu před běžnými infekčními onemocněními. Dávkování: 1-2 tablety denně na lačno, zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců.Užívaní: Beta glucan 24C doporučujeme při oslabeném imunitním systému provázeném častým výskytem infekčních onemocnění (rýma, chřipka, atd).Složení: Jedna tableta obsahuje 24 mg mikronizovaného be

Beta glucan 24C je určen pro každodenní podporu imunitního systému a ochranu před běžnými infekčními onemocněními.
Dávkování: 1-2 tablety denně na lačno, zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců.
Užívaní: Beta glucan 24C doporučujeme při oslabeném imunitním systému provázeném častým výskytem infekčních onemocnění (rýma, chřipka, atd).

Složení: Jedna tableta obsahuje 24 mg mikronizovaného beta-1,3/1,6-D-glukanu a 100 mg vitaminu C (167% doporučné denní dávky). Další látky jsou mikrokrystalická celulóza, bramborový škrob, steran horečnatý.

Obecné informace: V posledních třech desetiletích bylo z hub izolovaných množství polysacharidů a komplexů polysacharid - protein, které se využívají jako terapeutické látky. Najslibnějšími farmaceutickými efekty těchto biopolymerů je jejích imunomodulační schopnost a protirakovinové účinky. Extrakty z hub jsou dobře známé v tradiční asijské medicíně. Použití těchto tzv. lékařských hub je rozsáhle zdokumentované v Japonsku, Koreji, Číně, USA a Rusku. Avšak až technologický pokrok extrakčních technik v uplynulých třiceti letech umožnil skutečné izolování glukanů a jejich využití v kontrolovaných experimentech. Glukany se intenzívne studovaly zejména kvůli jejich najvýznamnější vlastnosti - protirakovinovému a imunomodulačnímu účinku. Více druhů hub bylo identifikovaných jako bohaté zdroje glukanů, s pozitívním vlivem na imunitní systém lidí i zvířat. I když bylo identifikovaných kolem 30 druhů hub s protirakovinovým účinkem, jen několik z nich bylo podrobených intenzivnímu studiu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: