Natures x Beta Glucan 500 30 kapslí

Natures x Beta Glucan 500 30 kapslí

  • Značka: Natures
  • Balení: 30 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Beta glucan 500 je vhodný pro osoby s vážňe narušenou imunitou. Beta glucan 500 je vhodný i jako podpora při léčbě onkologických onemocnění.Dávkování: 1-2 kapsule denně, nalačno zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu tří měsíců.Užívaní: Doporučujeme užívat při výrazně oslabené imunitě organizmu vlivem onemocnění, nebo léčby onemocnění (antibiotika, chemoterapie, atd.), a též jako účinná podpora

Beta glucan 500 je vhodný pro osoby s vážňe narušenou imunitou. Beta glucan 500 je vhodný i jako podpora při léčbě onkologických onemocnění.
Dávkování: 1-2 kapsule denně, nalačno zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu tří měsíců.
Užívaní: Doporučujeme užívat při výrazně oslabené imunitě organizmu vlivem onemocnění, nebo léčby onemocnění (antibiotika, chemoterapie, atd.), a též jako účinná podpora léčby chronických nebo opakujících se infekčních onemocnění, při chronických a recidivujících gynekologických onemocnění (HPV virus, herpes, a jiné).

Složení: Jedna kapsule obsahuje 500mg mikronizovaného beta-1,3/1,6-D-glukanu.

Obecné informace: V posledních třech desetiletích bylo z hub izolovaných množství polysacharidů a komplexů polysacharid - protein, které se využívají jako terapeutické látky. Najslibnějšími farmaceutickými efekty těchto biopolymerů je jejích imunomodulační schopnost a protirakovinové účinky. Extrakty z hub jsou dobře známé v tradiční asijské medicíně. Použití těchto tzv. lékařských hub je rozsáhle zdokumentované v Japonsku, Koreji, Číně, USA a Rusku. Avšak až technologický pokrok extrakčních technik v uplynulých třiceti letech umožnil skutečné izolování glukanů a jejich využití v kontrolovaných experimentech. Glukany se intenzívne studovaly zejména kvůli jejich najvýznamnější vlastnosti - protirakovinovému a imunomodulačnímu účinku. Více druhů hub bylo identifikovaných jako bohaté zdroje glukanů, s pozitívním vlivem na imunitní systém lidí i zvířat. I když bylo identifikovaných kolem 30 druhů hub s protirakovinovým účinkem, jen několik z nich bylo podrobených intenzivnímu studiu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: