Weleda x Pěstící mléko slézové 200 ml

Weleda x Pěstící mléko slézové 200 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Slézové pěsticí mléko Weleda pečuje o pokožku se sklonem k vysoušení. Zásobuje ji vším potřebným. Výtažky ze slézu lesního a violky trojbarevné spolu s cennými oleji z makadamského ořechu a meruňkových jader pokožku hýčkají a zanechávají ji sametově hebkou. Mléko též pokožku chrání před ztrátou vlhkosti a zvyšuje její přirozený lesk. Jemně voní éterickým olejem z mimózy. Makadamské ořechy se vyzna

Slézové pěsticí mléko Weleda pečuje o pokožku se sklonem k vysoušení. Zásobuje ji vším potřebným. Výtažky ze slézu lesního a violky trojbarevné spolu s cennými oleji z makadamského ořechu a meruňkových jader pokožku hýčkají a zanechávají ji sametově hebkou. Mléko též pokožku chrání před ztrátou vlhkosti a zvyšuje její přirozený lesk. Jemně voní éterickým olejem z mimózy. Makadamské ořechy se vyznačují vysokým obsahem kyseliny palmitoleové, velmi zřídka se vyskytující mastné kyseliny příbuzné tukům pokožky. Divoký sléz kultivuje Weleda ve vlastní biologicko-dynamické zahradě na jihu Německa a přímo na místě ji po sklizni zpracovává. Výsledkem šetrného výrobního procesu je čerstvý rostlinný výtažek.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: sušší typy pokožky
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Po sprchování nebo koupeli naneste v tenké vrstvě na ještě vlhkou pleť a lehce vmasírujte. Pokožka zůstane po použití hladká a pružná.
složení: olej z jader meruňky, voda, alkohol, glyceridy mastných kyselin, olej z makadamského ořechu, výtažky ze slézu a violky trojbarevné, tapiokový škrob, xantan, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronellol*, citral*, eugenole*
*součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: