Weleda x Šampon rozmarýnový 100 ml

Weleda x Šampon rozmarýnový 100 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Exspirace 2016/03. Původní cena 169 Kč. Rozmarýnový šampon Weleda obnovuje rovnováhu funkcí mazových žláz a při pravidelném použití normalizuje vlasy mastné i suché. Povzbuzující síla rozmarýnu společně se směsí éterických olejů vitalizuje pokožku hlavy a podporuje její přirozenou samoregulaci. Zároveň šampon pomáhá předcházet tvorbě lupů. Poznámka: Šampon je vhodný i k častému mytí. Lze jej použí

Exspirace 2016/03. Původní cena 169 Kč.

Rozmarýnový šampon Weleda obnovuje rovnováhu funkcí mazových žláz a při pravidelném použití normalizuje vlasy mastné i suché. Povzbuzující síla rozmarýnu společně se směsí éterických olejů vitalizuje pokožku hlavy a podporuje její přirozenou samoregulaci. Zároveň šampon pomáhá předcházet tvorbě lupů. Poznámka: Šampon je vhodný i k častému mytí. Lze jej použít také k ošetřování dětských vlasů.

certifikáty:
vhodné pro: jemné a citlivé vlasy
konzistence: krémová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Množství šamponu přizpůsobte stavu a hustotě vlasů. Šampon napěňte v navlhčených dlaních, dobře rozdělte do vlhkých vlasů a poté opláchněte. Je možné umýt vlasy ještě jednou menším množstvím šamponu, ale není to nutné.
složení: voda, pěnotvorné látky: sulfonylester kyseliny jantarové**, betain**, extrakt z přesličky rolní, lauryl glukosid**, laurylsulfát sodný**, mořská sůl, parfém (směs přírodních éterických olejů), limonen*, linalool*, citral*, přírodní rozmarýnová silice, lecitin, slunečnicový olej, glyceridy mastných kyselin, kyselina askorbová
*součást přírodních éterických olejů
**synteticky vyráběné pěnotvorné látky, za něž neexistuje přírodní náhrada

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland

webové strány značky:
www.weleda-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: