Gepa x Výprodej Čokoláda Bio Fairetta Kokos 45 g

Gepa x Výprodej Čokoláda Bio Fairetta Kokos 45 g

  • Značka: Gepa
  • Balení: 45 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lahodná mléčná čokoládová tyčinka se strouhaným kokosem. Bio čokoláda z Fair Trade produkce. Obsahuje minimálně 32% kakaa. Suroviny pocházejí Peru a Dominikánské republiky.certifikáty: CZ-BIO-ABCERT-02, FAIR TRADE, NATURLANDvhodné pro: potěšení konzistence: pevnábarva: hnědábalení: papírový obalpoužití: Vychutnávejte !složení: třtinový cukr*, kakaové máslo*, strouhaný kokos (11%), sušené odstředě

Lahodná mléčná čokoládová tyčinka se strouhaným kokosem. Bio čokoláda z Fair Trade produkce. Obsahuje minimálně 32% kakaa. Suroviny pocházejí Peru a Dominikánské republiky.

certifikáty: CZ-BIO-ABCERT-02, FAIR TRADE, NATURLAND
vhodné pro: potěšení
konzistence: pevná
barva: hnědá
balení: papírový obal

použití: Vychutnávejte !
složení: třtinový cukr*, kakaové máslo*, strouhaný kokos (11%), sušené odstředěné mléko, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota*, smetanový prášek, lískooříšková hmota, vanilka*, kokosové aroma
*Fair Trade

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Německá společnost Gepa je jednou z nejznámějších organizací na poli fair trade. Vznikla před více než třiceti lety a postupně se z malé rodinné firmy s pár nadšenci rozrostla ve světově uznávaného velkoobchodního prodejce, který do maloobchodní sítě dodává potraviny i řemeslné výrobky od téměř 200 družstev z téměř 40 zemí světa - z Afriky, Asie, Střední a Jižní Ameriky. V Čechách jsou známé především její kávy a čokolády, v nabídce Gepy ovšem najdete např. i tašky nebo míče, vše samozřejmě fair trade. Mezi nejvýznamnější principy firemní politiky Gepy patří vysoká transparentnost, férová odměna za dodané zboží (včetně možné zálohy) a dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Fair trade vznikl jako alternativa k volnému trhu (free trade), kde se otvírala stále větší propast mezi nadnárodními prodejci a vykořisťovanými dodavateli. Ačkoliv fair trade není charita, svým působením značnou měrou přispívá ke zlepšování podmínek života v tzv. třetím světě a k rozvoji místních komunit a jejich tradičních řemesel.

kontakt na výrobce:
GEPA The Fair Trade Company
GEPA-Weg 1
42327 Wuppertal
Deutchland
www.gepa.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1, 42327 Wuppertal Německo, www.gepa.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: