Cattier Zásyp dětský, bebe 65 g

Cattier Zásyp dětský, bebe 65 g

Talková báze a bio rostlinný mandlový olej vytvářejí jemný pudr vhodný pro citlivou pokožku miminka. Zásyp absorbuje vlhkost zanechává pokožku hladkou a jemně provoněnou. Pro dokonalou ochranu pokožky zadečku miminka se doporučuje zásyp použít při každém přebalování. Zásyp vytváří jemný film, který chrání a zklidňuje a zajišťuje miminku komfort. Talek má absorbční vlastnosti a vyhlazuje pokožku. B

Talková báze a bio rostlinný mandlový olej vytvářejí jemný pudr vhodný pro citlivou pokožku miminka. Zásyp absorbuje vlhkost zanechává pokožku hladkou a jemně provoněnou. Pro dokonalou ochranu pokožky zadečku miminka se doporučuje zásyp použít při každém přebalování. Zásyp vytváří jemný film, který chrání a zklidňuje a zajišťuje miminku komfort. Talek má absorbční vlastnosti a vyhlazuje pokožku. Bio rostlinný mandlový olej pokožku vyživuje.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: péči o dětský zadeček
konzistence: prášková
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Při přebalování, po očištění zadečku aplikujeme zásyp.
složení: Talc, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Parfum, Geraniul, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol
*z ekologického zemědělství

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Cattier Bébé

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: