Fudco Zázvorový čaj

Fudco Zázvorový čaj

  • Bez DPH 110 Kč

Zázvorový čaj balený v praktických sáčcích vám přinese osvěžení kdykoliv během dne. Pití zázvorového čaje je zdraví prospěšné, neboť zlepšuje trávení a také bojuje proti prvním známkám nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kvalitní zázvorový čaj Fudco Herbal Ginger Tea je balený v praktických sáčcích a přinese vám osvěžení kdykoliv během dne. Pití zázvorového čaje je zdraví prospěšné, neboť zlepšuje trávení a také bojuje proti prvním známkám nachlazení. Čaj je vhodný pro celodenní popíjení.

Čaj je výborným pomocníkem při nachlazení a chřipce. Kombinace zázvorového čaje, medu a citronu udělá z tohoto čaje vitamínovou bombu, která vás postaví na nohy. Bojuje proti nevítaným virům a přispívá k celkovému zdraví organismu. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani kofein. 

Příprava: Pro přípravu použijte vždy čerstvou převařenou vodu. Čaj zalejte a nechte louhovat 3-5 minut. Hotový čaj můžete dochutit medem, cukrem nebo citronem.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Tip: Připravte si výtečný osvěžující nápoj. Uvařený čaj nechte vychladnout, oslaďte medem a přidejte na kolečka nakrájený citron. Můžete vhodit i pár kostek ledu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zázvor

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?