DNM Zelená káva 60 kapslí

DNM Zelená káva 60 kapslí

  • Značka: DNM
  • Balení: 60 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zelená káva bez kofeinu v kapslích DNM je ideálním potravinovým doplňkem při vyčerpávajícím povolání či častých stresových situacích. Výtažky ze zelené kávy jsou bohaté na antioxidanty, které napomáhají vyplavování škodlivých látek z těla, dodávají energii a také zrychlují metabolismus. Kapsle jsou tak vhodné i jako podpůrný prostředek při redukčních dietách.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zelená káva bez kofeinu v kapslích DNM je ideálním potravinovým doplňkem při vyčerpávajícím povolání či častých stresových situacích. Výtažky ze zelené kávy jsou bohaté na antioxidanty, které napomáhají vyplavování škodlivých látek z těla, dodávají energii a také zrychlují metabolismus. Kapsle jsou tak vhodné i jako podpůrný prostředek při redukčních dietách.

Díky vysokému množství antioxidantů je zelená káva výborným pomocníkem při ochraně organismu před předčasným stárnutím. Také pomáhá snížit hladinu cukru v krvi a zrychluje metabolismus, čímž napomáhá úbytku váhy při dietách.

Antioxidanty vám také pomohou lépe se vyrovnat se stresem a psychicky náročnými situacemi. Potravinový doplněk při pravidelném užívání dodává energii a novou chuť do života.

Dávkování: 1 kapsli užívejte dvakrát denně 30 minut před jídlem. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelená káva, Celulóza, Maltodextrin, Oxid křemičitý

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, redukce váhy, stárnutí pleti a organismu, únava

Výrobce: DNM Company s.r.o., Trávníky 201, 768 04 Střílky Česká republika, tel: 603 700 323, www.dnmcompany.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?