Arun Zelená káva se skořicí 50 g

Arun Zelená káva se skořicí 50 g

  • Značka: Arun
  • Balení: 50 g
  • Ostatní kategorie: Zelené kávy
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 143 Kč

Zelená káva s příjemnou chutí skořice Arun je zdravou alternativou pro ty, kdo nemohou konzumovat kofein a přesto se nechtějí vzdát šálku ranní kávy. Káva nejenom že neobsahuje kofein a je tak vhodná i pro těhotné a kojící ženy, ale je také zdraví prospěšná. Nepražená kávová zrna obsahují množství antioxidantů, které chrání tělo před dopady stresu, posilují jej a dodávají vitalitu.

Kávovinová směs obsahuje zelená kávová zrna, ale také praženou čekanku. Společně tvoří příjemnou chuť i vůni, která je navíc doplněna o voňavou mírně pikantní skořici. Zelená káva je chutným nápojem i vhodným potravinovým doplňkem při redukčních dietách, urychluje spalování tuků a mírní nadměrnou chuť k jídlu. Ochucená zelená káva je vhodným společníkem pro chvíle relaxace po celý den. Navíc, díky nulovému obsahu kofeinu se nemusíte bát problémů s usínáním.

Příprava: 1/2 čajové lžičky kávovinové směsi zalijte 100 ml horké čerstvě převařené vody a 50 ml teplého mléka. Podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: V horkých letních dnech si můžete z instantní směsi připravit ledovou kávu. Stačí smíchat 2 lžičky kávy s 0,3l studeného mléka.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Čekanka lékařská, Zelená káva, Berhavie rozkladitá, Přírodní příchuť skořice

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: ARUN company s.r.o., Indie, tel: +420 737 900 526, www.bhatar.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Hodnocení kávy / Radka 19. 1. 2014 11:41

Opravdu jak je psáno, tak funguje, z mé strany spokojenost už po čtvrtém dnu. Jen bych si chtěla koupit balení alespoň 0,5kg. Výsledky stojí za tu cenu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?