Keiko Zelený čaj Kabusecha Tenko 50 g

Keiko Zelený čaj Kabusecha Tenko 50 g

  • Značka: Keiko
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 466 Kč

Kvalitní zelený japonský čaj Keiko z časného jarního sběru z oblasti Kagoshima má výraznou a dlouhotrvající vůni. Čaj tohoto typu se pěstuje v polovičním zastínění pomocí speciálních sítí. Díky tomu jsou čajové lístky bohatší na účinné látky a zároveň tak získávají unikátní aroma. Nálev voní svěže po nezralém ovoci a chutná po oříšcích.

Čaj obsahuje vysoký podíl kofeinu, čímž podporuje koncentraci a povzbuzuje organismus. Ačkoliv jsou čajové lístky drobné, lze z jedné dávky připravit několik nálevů. Můžeme ho louhovat i ve studené vodě. Proto je výborný v horkých letních dnech.

Zelený čaj má vysoký obsah antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním poškozením. Nejvýznamnějšími jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Příprava: Zalijte 5 gramů čaje 0,3l čerstvě převařené vody, kterou necháte schladnout na 70 °C. Louhujte jednu minutu a poté slijte. Stejným způsobem můžete připravit až čtyři nálevy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj Kabusecha

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria, 238877 Singapore Japonsko, tel: 65-6701-8248, www.keikoexperience.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?