Naturado Zelený jíl 300 g

Naturado Zelený jíl 300 g

Zelený jíl je univerzální pomocník pro očistu těla. Jeho účinky oceníte při problémech s lupy, akné, svěděním pokožky i při stresu a únavě. Podporuje detoxikaci těla a zklidňuje pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zelený jíl Naturado je 100% čistý přírodní produkt s širokým rozsahem použití. Vyznačuje se silnými detoxikačními, demineralizačními a absorpčními účinky. Pro kosmetické účely je vhodný zejména na smíšenou a mastnou pleť i vlasy.

Zelený jíl je bohatý na stopové prvky, které zvyšují kvalitu pleti a podporují její regeneraci. Jeho léčivé účinky oceníte při problémech s akné i dalšími kožními onemocněními. Napomáhá hojení drobných ranek, dezinfikuje a celkově zklidňuje pokožku. Vstřebává přebytečný kožní maz, stahuje póry, vyhlazuje vrásky a redukuje pigmentové skvrny.

Jako pleťová maska přispívá ke zjemnění a omlazení pokožky. Zelený jíl ve formě zábalu na vlasy pomáhá při problémech s lupy, vypadáváním vlasů nebo svěděním pokožky. Jílová koupel vás uvolní od stresu a pomůže při rekonvalescenci. Jíl lze použít do vodní lázně při otokách nohou a jako obklad při zánětech kloubů.

Použití: Jíl stačí rozmíchat s vodou a následně tuto směs použít jako pleťovou masku atd.

Ostatní kategorie: Pleťové čisticí prášky, Prášky a jíly, Pleťové čisticí masky

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin, 83400 Hyères les Palmiers Francie, tel: 04 94 00 66 20, http://naturado-cosmetic.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?