Laboratoires Vitarmonyl Železo & Vitamin B9 & Spirulin

Laboratoires Vitarmonyl Železo & Vitamin B9 & Spirulin

Ženy často trpí nedostatkem důležitých látek v organismu, ať už díky dietám, těhotenství, porodu či kojení. Tato období kladou zvýšený požadavek na příjem minerálních látek, a to hlavně železa. Pokud tyto látky v organismu přítomné nejsou, dostavuje se pocit únavy, vyčerpání, problémy se soustředěním či náhlé vypadávání vlasů. Kombinace železa a vitamínu B9 s minerály a bílkovinami nacházejícími s

Ženy často trpí nedostatkem důležitých látek v organismu, ať už díky dietám, těhotenství, porodu či kojení. Tato období kladou zvýšený požadavek na příjem minerálních látek, a to hlavně železa. Pokud tyto látky v organismu přítomné nejsou, dostavuje se pocit únavy, vyčerpání, problémy se soustředěním či náhlé vypadávání vlasů. Kombinace železa a vitamínu B9 s minerály a bílkovinami nacházejícími se ve spirulinu je speciálně určená ženám, jimž dodává energii a vitalitu. Velkou výhodou u tohoto produktu je železo v koloidním stavu. Tato forma umožňuje podstatně lepší vstřebávání účinné látky do organismu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: světle zelená
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 1 kapsli denně.
- k zajištění dostatečného množství železa v organismu
složení: kvasnice bohaté na železo, spirulin, gelová kapsle: hydrolyzované rybí proteiny, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, kyselina listová (vitamín B9), 1 gelová kapsle obsahuje 130 mg spirulinu

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: