Mastic spa Zeštíhlující balíček, Liposvelte 4 ks

Mastic spa Zeštíhlující balíček, Liposvelte 4 ks

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 4 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 1250 Kč. Liposvelte Express Body Kit je desetidenní kúra s prokazatelným účinkem proti celulitidě a podkožnímu tuku. Obsahuje Liposvelte cream, Liposvelte Fast Action Gel, Liposvelte Slim Serum, Slimscrub. certifikáty: AIAB ICEA vhodné pro: zeštíhlení a boj proti celulitidě balení: papírov&ya

Původní cena 1250 Kč.

Liposvelte Express Body Kit je desetidenní kúra s prokazatelným účinkem proti celulitidě a podkožnímu tuku.
Obsahuje Liposvelte cream, Liposvelte Fast Action Gel, Liposvelte Slim Serum, Slimscrub.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: zeštíhlení a boj proti celulitidě
balení: papírový obal

Liposvelte cream
Je prokázáno, že Liposvelte pomáhá odstraňovat podkožní tuk. Výtažek z mořské řasy spaluje tuky, zmírňuje zvrásnění pokožky způsobené celulitidou a zjemňuje pokožku. Mastichový olej zvláčňuje, zatímco kakao bohaté na theobromin vypíná pokožku. Iodotrat prostupuje hluboko do pokožky a bojuje proti celulitidě a lokálním tukům. Viditelně redukuje pomerančovou kůži. Liposvelte vás přesvědčí již po prvním použití. Účinnost tohoto krému proti celulitidě a podkožnímu tuku potvrdila francouzská klinická studie. Po 28 dnech používání byla potvrzena redukce podkožního tuku minimálně o 0,8cm. Po 3 měsících je úbytek podkožního tuku až 3cm a redukce celulitidy až o 47%.
objem: 50 ml
balení: skleněný obal
použití: Naneste tenkou vrstvu krému na problematické partie a krouživými pohyby rozetřete, dokud se krém nevstřebá. Užívejte každý den ráno.

Liposvelte Fast Action Gel
Zpevňující a zvláčňující tělový gel bohatý na kakao a theobromin, který vypíná a zpevňuje pokožku a kofein, který zlepšuje krevní oběh a redukuje podkožní tuk a celulitidu.
objem: 40 ml
balení: skleněný obal
použití: Naneste tenkou vrstvu gelu na problematické partie a jemně vmasírujte. V místě aplikace pocítíte teplo a pokožka zčervená. Teplo i zarudnutí postupně zmizí. Ihned po aplikaci si důkladně umyjte ruce vlažnou vodou a mýdlem. Užívejte ve středu, sobotu a neděli večer.

Liposvelte Slim Serum
Zpevňující a zvláčňující tělový gel bohatý na kakao a theobromin, který vypíná a zpevňuje pokožku a kofein, který zlepšuje krevní oběh a redukuje podkožní tuk a celulitidu.
objem: 50 ml
balení: skleněný obal
použití: Aplikujte lokálně pouze na nejproblematičtější partie a jemně vmasírujte.
Užívejte v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek ráno. Aplikujte před nanesením Liposvelte krému.

Slimscrub
Slimscrub důkladně čistí pokožku a nechá ji volně dýchat. Jedinečný peeling, který pokožku připraví na aplikaci zeštíhlujících produktů z řady Liposvelte. Výtažek z mořských řas urychluje spalování tuků. Přírodní výtažek z kaštanu bojuje proti lokalizovaným tukovým zásobám.
objem: 50 ml
balení: skleněný obal
použití: Aplikujte na problematické partie a jemně masírujte. Opláchněte vlažnou vodou. Použijte před aplikací krému a gelu. Užívejte po koupeli.

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?