Naobay Zklidňující pleťové tonikum 200 ml

Naobay Zklidňující pleťové tonikum 200 ml

Zklidňující pleťové tonikum spolehlivě dočišťuje všechny typy pleti, současně o ně pečuje, mírní začervenání pleti a také ji chrání před opětovným podrážděním.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující pleťové tonikum NAOBAY spolehlivě dočišťuje všechny typy pleti, současně o ně pečuje, mírní začervenání pleti a také ji chrání před opětovným podrážděním. Tonikum pleť zjemňuje a aktivně zklidňuje díky obsahu výtažků z pupečníku asijského a heřmánku, zatímco jemná citrusová vůně pečuje o vaše smysly.

Základ pleťového tonika tvoří šťáva z Aloe vera, která pokožku zklidňuje, zjemňuje a současně v ní uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Aloe je bohaté na množství vitaminů a antioxidantů, dodává pokožce potřebné živiny a současně ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a tím pádem i před podrážděním a známkami předčasného stárnutí.

Aloe v kombinaci s květovou vodou z heřmánku a výtažky z pupečníku asijského pleť aktivně zklidňuje a napomáhá její regeneraci. Rostlinné výtažky pokožku spolehlivě zklidní, zjemní a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty i zbytky make-upu, se kterými si neporadilo pleťové mléko či čistící gel.

Použití: Malé množství pleťového tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte ráno a/nebo večer jako druhé čištění pleti.

Tip: Tonikum aplikujte obzvlášť ráno, pleťové póry se lehce zatáhnou a pokožka tak bude odolnější vůči nečistotám z vnějšího okolí.

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?