Yellow and Blue Změkčovač vody

Yellow and Blue Změkčovač vody

Změkčovač je směsí minerálních a organických látek, které z vody odstraní minerály způsobující její tvrdost. Prádlo se díky tomu vypere lépe a spotřebuje se méně pracího prostředku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Změkčovač vody Yellow and Blue za vás vyřeší problém s příliš tvrdou vodou, má totiž vysoký obsah nerozpustných minerálů. Příliš vysoká tvrdost vody sráží účinné látky v pracích prostředcích, a tím snižuje jejich účinnost. Při praní je tak nutné použít vyšší dávku prášku, gelu či jiných pracích prostředků, a může docházet například k šednutí bílého prádla.

Změkčovač díky kombinaci minerální a organických látek, které zcela nahrazují fosfáty, změkčuje tvrdost vody tím, že na sebe naváže jinak nerozpustné minerály, jako jsou hořčík, vápník a další. Jeho použití je velice snadné. Pouze ho nasypete do zásobníku pračky společně s vybraným pracích prostředkem. Dávkování poté závisí na výchozí hodnotě tvrdosti vody a typu pracího prostředku.

Použití: Změkčovač vody nasypte do zásobníku pračky spolu s pracím prostředkem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při kontaktu s očima způsobuje jejich vážné podráždění. Při zasažení očí vyplachujte několik minut čistou vodou a vyhledejte lékařské ošetření.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Nenašli jste to pravé? Co tohle?