Prohlédněte si vaše seznamy přání

ZAO

Francouzská minerální kosmetika ZAO je mladá značka dekorativní kosmetiky, která spatřila světlo světa teprve v roce 2012. I přesto ale dokáže zákaznicím nabídnout širokou škálu kvalitního make-upu a dalších minerálních líčidel ve výjimečné šíři odstínů a barevných podtónů. V nabídce ZAO si bezpečně vyberou padnoucí odstín make-upu všechny barevné typy.

Minerální kosmetika ZAO obsahuje pouze kvalitní 100% přírodní složky, za jejichž pomoci docílíte bezchybného dlouhotrvajícího líčení. Kombinace minerálních pigmentů pečuje o zdraví pokožky a současně má syté a výrazné barvy. Navíc, minerály perfektně přilnou k pokožce, kde vydrží po celý den, nerozmazávají se, neslévají se do vrásek a jsou odolné vůči rozmazání.

Další předností líčidel ZAO je jejich obal, který je vyroben z bambusového dřeva. Ten je nejen krásný na pohled a bude ozdobou každé kosmetické taštičky, ale je také ekologický. Jakmile totiž produkt uvnitř spotřebujete, můžete jej nahradit novou náplní.

Všechny produkty ZAO mají certifikaci PETA.

Filtrovat produkty
ZAO
343 Kč
Náplň matné rtěnky v tlumeném růžovém odstínu. Tato barva je ideální pro každodenní líčení a udrží rty komfortně vláčné.
ZAO
343 Kč
Náplň matné rtěnky s komfortní krémovou konzistencí v sytém tmavě růžovém odstínu, který zvýrazní vaše rty a opticky vybělí barvu vašich zubů.
ZAO
423 Kč
Bambusovou magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb. Tak jako je tomu například na ukázkové fotografii. Praktická paletka s magnetickým dn
ZAO
898 Kč
Báze pod make-up krásně vyhladí mastnou pleť a sníží viditelnost pórů. Make-up zůstane hedvábně matný po delší dobu a současně nechá pleť dýchat.
ZAO
351 Kč
Extra matná rtěnka vaše rty rovnoměrně pokryje sytou barvou, dodá jim dokonale samotový vzhled a zároveň o ně během dne bude pečovat.
ZAO
689 Kč
Tekutý make-up Natural beige je vhodný pro tmavší pleť s neutrálním podtónem. Krásně ji sjednotí, kryje nedostateky a zároveň o ní pečuje díky rostlinným olejům a přírodním výtažkům.
ZAO
272 Kč
Lak na nehty Fuchsia v elegantní fuchsiové barvě bez obsahu toxických látek je obohacený o bambusový výtažek, který o nehty pečuje v kombinaci se slunečnicovým olejem.
ZAO
307 Kč
Tmavě hnědá řasenka pro světlovlásky a ty, které preferují přirozenější efekt. Řasenka řasy zhustí a dodá jim objem a zároveň podporuje jejich růst.
ZAO
450 Kč
Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty a díky velmi tenkému štětečku umožňují precizní nalíčení. Navíc neobsahují alkohol a jsou obohaceny o pečující Aloe vera či bambusový extrakt.
ZAO
450 Kč
Svěží narůžovělý odstín tekutého rozjasňovače vhodný pro pleť se studeným podtónem. Rozzáří pokožku a zároveň ji vyživuje.
ZAO
290 Kč
Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty, a navíc mají pevný hrot, se kterým hravě zvládnou perfektní nalíčení i začátečníci. Náhradní náplň šetří peníze i životní prostředí.
Výprodej
ZAO
290 Kč
Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty a díky velmi tenkému štětečku umožňují precizní nalíčení. Náhradní náplň šetří peníze, a neví je ekologičtější.
ZAO
290 Kč
Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty a díky velmi tenkému štětečku umožňují precizní nalíčení. Náhradní náplň vám pomůže ušetřit peníze, a navíc je ekologičtější.
ZAO
290 Kč
Svěží narůžovělý odstín tekutého rozjasňovače vhodný pro pleť se studeným podtónem, rozzáří ji a vyživuje. Náhradní náplň šetří nejen peníze, ale i životní prostředí.
ZAO
290 Kč
Mírně zlatavý tekutý rozjasňovač se zářivými odlesky dodá vaší tváři svěží vzhled a dokáže opticky zmírnit známky únavy. Náhradní náplň šetří peníze i životní prostředí.
ZAO
397 Kč
Oční stíny s minerálními pigmenty rozzáří váš pohled zlatavými odlesky a vypadají krásně především v kombinaci s opálenou pletí. Mají vysokou pigmentaci a přírodní složení.