Mastic spa Zubní pasta byliny z Chiu, Mastic 75 ml

Mastic Dent Hios Herbs

Mastic spa Zubní pasta byliny z Chiu, Mastic 75 ml

Mastic Dent Hios Herbs

Zubní pasta Mastic Spa kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů.

Masticha je jeden z tradičních prostředků pro silné a zdravé zuby. Tato pryskyřice se používala při péči o zuby a ústa už ve starém Řecku. Působí proti zubnímu kazu a udržuje zuby krásné a zdravé. Další bylinky posilují zuby a dásně. Heřmánek, čajovník čínský, šalvěj a lípa uklidňují a předchází podráždění dásní.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerine, PEG-8, Fragrance, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Chamomilla Recurita, Camelia Sinensis, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tilia Europaea Flower Extract, Menthol Crystals, Sodium Saccharin, Allantoin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Tocopheryl Acetace, Retinol, Sodium Hydroxide

Možné alergeny: Fragrance, Chamomilla Recurita, Menthol Crystals, Sodium Saccharin

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez SLS a SLES

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?