Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Hlavní složkou žvýkaček je masticha, přírodní pryskyřice známá už od starověku, která je velmi oblíbená jako prostředek na čistění zubů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hlavní složkou žvýkaček Elma Spearmint Chios GMGA je masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.Žvýkačky s mastichou přispívají při pravidelném používání k ochraně zubů před zátěžovými faktory a harmonizují zažívání. Masticha je totiž bohatá na množství látek, které šetrně avšak účinně dezinfikují ústní dutinu a přispívají k zachování optimální kondice zažívacího traktu. 

Pryskyřice masticha dokáže podpořit desinfekci ústní dutiny, kdykoli nemáte po ruce zubní kartáček a pastu. Žvýkačky jsou slazeny xylitolem, který je získáván z březové kůry a je hojně využívaným přírodním sladidlem. Má nízký glykemický index a je přirozenou náhražkou rafinovaného cukru a umělých sladidel. Žvýkačka má příjemnou, mentolovou, energizující chuť.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let. Žvýkačka není vhodná pro osoby s alergií na mentol.

Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint je součástí balení:

Ostatní kategorie: Zdravé žvýkačky klasické

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110 , 82100 , Chios, Řecko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?