Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Spearmint

  • Bez DPH 30 Kč

Hlavní složkou žvýkaček Elma Spearmint Chios GMGA je masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Žvýkačky s jemnou příchutí spearmintu jsou tradičním mastichovým produktem, který příznivě působí na ústní hygienu a trávicí ústrojí, v obou případech nesrovnatelně účinněji než žvýkačky z běžné produkce. Mastichová žvýkačka je dodávána ve formě dražé.

Hlavní obsažené látky (Chios masticha a mastichový olej) mají silné antimikrobiální účinky a jsou prevencí proti vzniku zubního plaku.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Sorbitol, Xylitol, Mannitol, Žvýkačková báze (antioxidant a tocopherol), Chios masticha (mastichová guma a mastichový olej 5 %), Glycerin, Arabská guma, Sojový lecitin, Přírodní příchuť máty, Mentol, Dioxid titaničitý, Karnaubský vosk

Možné alergeny: Sojový lecitin

Obal: plastový

Přebal: papírový

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Kateřina 13. 6. 2017 10:23

Fajn žvýkačka, chuť sice dlouho nevydrží a trochu se lepí na zuby, ale splní svůj účel a hlavně je bez chemie jako obyčejné žvýkačky.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?