/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský bio mandlový tělový olej se santalem 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dětské oleje, Pleťové oleje, Tělové oleje, Pleťové oleje pro muže
Hodnocení:
4,0/5 3 hlasy
Cena
498
ks
Bez DPH 412 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský bio mandlový tělový olej se santalem 100 ml

Jemný tělový ajurvédský mandlový olej Eliah Sahil se santalovým dřevem zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Výborně se vstřebává, dopřává pleti hydrataci a potřebné látky. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, ale zejména pro suchou a citlivou pleť. Díky jeho zklidňujícím účinkům je vhodný k použití i pro velmi jemnou dětskou pleť. Navíc nevtíravá vůně santalu má uklidňující účinky na podrážděnou mysl.

Bio mandlový olej má vysoký obsah vitaminu E, který je charakteristický svými vynikajícími regeneračními schopnostmi. Napomáhá nejen urychlovat hojivé procesy pleti, ale také redukovat drobné vrásky, jizvičky a strie. Dále má vysoce hydratační účinky a pomáhá zacelovat popraskanou a olupující se pokožku.

Santalové dřevo se v ájurvédě využívá pro navození silných duchovních vibrací a harmonizaci duše. Jeho vůně má napohámat zlepšovat koncentrační a meditační schopnost. V aromaterapii se používá k uklidnění a navození psychické pohody.

Použití: Naneste na navlhčenou pokožku a rozetřete. Pro zvýšení účinků můžete aplikaci spojit s lehkou masáží.

Eliah Sahil Ájurvédský bio mandlový tělový olej se santalem 100 ml

Jemný telový ajurvédsky mandľový olej Eliah Sahil zo santalovým drevom zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Výborne sa vstrebáva, dopraje pleti hydratáciu a potrebné látky. Olej je vhodný na všetky typy pleti, ale najmä na suchú citlivú pleť. Vďaka jeho upokojujúcim účinkom je vhodný na použite aj pre veľmi jemnú detskú pleť. Navyše nevtieravá vôňa santalu má upokojujúce účinky na podráždenú myseľ.

Bio mandľový olej má vysoký obsah vitamínu E, ktorý je charakteristický svojimi vynikajúcimi regeneračnými schopnosťami. Napomáha nielen urýchľovať hojivé procesy pleti, ale tiež redukovať drobné vrásky, jazvičky a strie. Ďalej má vysoké hydratačné účinky a pomáha zaceľovať popraskanú a olupujúcu sa pokožku.

Santalové drevo sa v ajurvéde využíva na navodenie silných duchovných vibrácií a harmonizácie duše. Jeho vôňa má napomáhať zlepšovať koncentračnú a meditačnú schopnosť. V aromaterapii sa používa na upokojenie a navodenie psychickej pohody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Dulcius 1), Santalum album1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz