/    /    /    /  

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Bylinná směs Diochi z listů aloisie trojlisté je díky své citronové vůni skvělá pro přípravu osvěžujícího čaje, který pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy i migrénách, zklidňuje centrální nervový systém a působí lehce antidepresivně. Odvar z lístků má přiznivý vliv na zažívání, zmírňuje nadýmání a působí pozitivně při žaludečních i střevních obtížích. Citrusová vůně vás příjemně povzbudí a dodá vám energii.

Bylinný čaj z aloisie má skvělé účinky na zažívací trakt, harmonizuje trávení, zlepšuje chuť k jídlu a působí proti plynnatosti i křečím hladkého svalstva. Příjemná citrusová vůně i chuť pomáhá při migrénách a bolestech hlavy, zklidňuje rozbouřený nervový systém a mírní deprese. Pravidelná konzumace také posiluje celý organismus vůči chřipkovým virům i plísním a bakterii Escherichia Coli.

Příprava: 2-3 čajové lžičky bylinky smíchejte se 750 ml vody, povařte 3 minuty a sceďte. Čaj můžete lehce dosladit medem.

Dávkování: Popíjejte v průběhu dne.

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Bylinná zmes Diochi z listov alojzie citrónovej je vďaka svojej citrónovej vôni vynikajúca na prípravu osviežujúceho čaju, ktorý pomáha pri vytrvalých bolestiach hlavy a migrénach, upokojuje centrálny nervový systém a pôsobí ľahko antidepresívne. Odvar z listov má priaznivý vplyv na trávenie, zmierňuje nadúvanie a pôsobí pozitívne pri žalúdočných aj črevných ťažkostiach. Citrusová vôňa vás príjemne povzbudí a dodá energiu.

Bylinný čaj z alojzie má vynikajúce účinky na zažívací trakt, harmonizuje trávenie, zlepšuje chuť do jedla a pôsobí proti plynatosti aj kŕčom hladkého svalstva. Príjemná citrusová vôňa aj chuť pomáha pri migrénach a bolestiach hlavy, upokojuje rozbúrený nervový systém a mierni depresie. Pravidelná konzumácia tiež posilňuje celý organizmus voči chrípkovým vírusom aj plesniam a baktériam Escherichia Coli.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Aloisije trojlistá během kojení

Mohu bylinný čaj z aloisije trojlisté užívat i během kojení? Bylinný čaj z aloisije trojlisté není vhodný ...

Vlastnosti

INCI: Aloysia Triphylla Leaf
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz