Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Listy aloisie trojlisté jsou díky své citronové vůni skvělé pro přípravu osvěžujícího čaje, který má relaxační účinky a také podporuje odolnou imunitu či vylučování vody z těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinná směs Diochi z listů aloisie trojlisté je díky své citronové vůni skvělá pro přípravu osvěžujícího čaje, který působí příznivě na imunitu a také na vylučovací systém, napomáhá vyplavování vody z organismu. Odvar z listů má příznivý vliv na trávení, přispívá k mikrobiální rovnováze. Kromě toho má výborné relaxační účinky a podporuje přirozené usínání.

Citrusová vůně bylinného čaje z aloisie vás příjemně povzbudí a dodá vám energii. Aloisie, známá také jako citronová verbena, má intenzivní citronové aroma, které vás osvěží kdykoliv během dne. Obsahuje nejen velké množství silic, ale také tříslovin (zejména tanin), alkaloidy či flavonoidy. 

Příprava: 2-3 čajové lžičky bylinky smíchejte se 750 ml vody, povařte 3 minuty a sceďte. Čaj můžete lehce dosladit medem.

Dávkování: Popíjejte v průběhu dne.

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Psychika

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aloysia Triphylla Leaf

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?