Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) 80 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinná směs Diochi z listů aloisie trojlisté je díky své citronové vůni skvělá pro přípravu osvěžujícího čaje, který pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy i migrénách, zklidňuje centrální nervový systém a působí lehce antidepresivně. Odvar z lístků má příznivý vliv na zažívání, zmírňuje nadýmání a působí pozitivně při žaludečních i střevních obtížích. Citrusová vůně vás příjemně povzbudí a dodá vám energii.

Bylinný čaj z aloisie má skvělé účinky na zažívací trakt, harmonizuje trávení, zlepšuje chuť k jídlu a působí proti plynatosti i křečím hladkého svalstva. Příjemná citrusová vůně i chuť pomáhá při migrénách a bolestech hlavy, zklidňuje rozbouřený nervový systém a mírní deprese. Pravidelná konzumace také posiluje celý organismus vůči chřipkovým virům i plísním a bakterii Escherichia Coli.

Příprava: 2-3 čajové lžičky bylinky smíchejte se 750 ml vody, povařte 3 minuty a sceďte. Čaj můžete lehce dosladit medem.

Dávkování: Popíjejte v průběhu dne.

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aloysia Triphylla Leaf

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.