/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Amyris 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Amyris 10 ml

Éterický olej Amyris Nobilis Tilia má skvělé uvolňující účinky na tělo i mysl, osvěžuje, povzbuzuje a působí antidepresivně. Silice se sladkou dřevitou vůní má dezinfekční schopnosti, takže ji lze ve zředěné podobě použít také k ošetření poškozené pokožky nebo na pulzní body místo parfému.

Rostlinná silice lékopisné kvality má díky své uklidňující sladké dřevité vůni příjemné uvolňující a antidepresivní účinky na mysl. Pomáhá lépe se vyrovnat se stresem i nadměrnou zátěží, osvěžuje a mírní napětí. Má pozitivní účinky i na tělo, při aplikaci na pokožku působí antispazmaticky a je s oblibou využíván při křečích hladkého svalstva. Kromě toho, dle aromaterapie působí dřevitá vůně lehce afrodisiakálně.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nenanášejte na pokožku neředěný.

Nobilis Tilia Amyris 10 ml

Éterický olej Amyris Nobilis Tilia má vynikajúce uvoľňujúce účinky na telo aj myseľ, osviežuje, povbzudzuje a pôsobí antidepresívne. Silica so sladkou drevitou vôňou má dezinfekčné schopnosti, takže ju možno v zriedenej podobe použiť aj na ošetrenie poškodenej pokožky alebo na pulzné body namiesto parfému.

Rastlinná silica liekopisnej kvality má vďaka svojej upokojujúce sladkej drevitej vôni príjemné uvoľňujúce a antidepresívne účinky na myseľ. Pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom aj nadmernou záťažou, osviežuje a mierni napätie. Má pozitívne účinky aj na telo, pri aplikácii na pokožku pôsobí antispazmaticky a je s obľubou využívaná pri kŕčoch hladkého svalstva. Okrem toho, podľa aromaterapie drevitá vôňa pôsobí ľahko afodiziakálne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Amyris Ambrosiaca Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz