/    /    /    /  

Planet Pure Antibakteriální čistič toalet WC Cleaner Pure 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Planet Pure Antibakteriální čistič toalet WC Cleaner Pure 750 ml

Antibakteriální čistič toalet Planet Pure s praktickým dávkovačem využijete k dezinfekci celé koupelny. Koncentrovaný čistič můžete použít k vyčištění a dezinfekci mísy toalety, po zředění jej aplikujte do odpadů vany, dřezu či umyvadla.

Antibakteriální čistič toalet využívá antiseptických vlastností eukalyptového oleje. Ten je bohatý na přirozeně se vyskytující antibakteriální a dezinfekční látky, které toaletu perfektně vyčistí. Kromě eukalyptu se o dezifekci a hygienickou čistotu postará olej z neemu. Složení obohacené o esenciální oleje toaletu příjemně provoní a vy se nebudete muset trápit s nepříjemným zápachem jako u klasických čističů.

Čistič můžete koncentrovaný použít pro údržbu toalety i odpadů, po naředění je vhodný pro dezinfekci všech akrylátových, nerezových, keramických a plastových povrchů v koupelně i kuchyni.

Použití: Pro čištění toalety aplikujte čistič pod okraj mísy a nechte alespoň 10 minut působit. K vyčištění dřezů, van či umyvadel nařeďte čistič s vodou 1:1 a aplikujte na znečištěný povrch.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Planet Pure Antibakteriální čistič toalet WC Cleaner Pure 750 ml

Antibakteriálny čistič toaliet Planet Pure s praktickým dávkovačom využijete na dezinfekciu celej kúpeľne. Koncentrovaný čistič môžete použiť na vyčistenie a dezinfekciu misy toalety, po zriedení ho aplikujte do odpadov vane, drezu, či umývadla.

Antibekteriálny čistič toaliet využíva antiseptické vlastnosti eukalyptového oleja. Ten je bohatý na prirodzene sa vyskytujúce antibakteriálne a dezinfekčné látky, ktoré toaletu perfektne vyčistia. Okrem eukalyptu sa o dezinfekciu a hygienickú čistotu postará olej zo zederachu indického - nimby. Zloženie obohatené o esenciálne oleje toaletu príjemne prevoňajú a vy sa nebudete musieť trápiť s nepríjemným zápachom ako pri klasických čističoch.

Čistič môžete koncentrovaný použiť na údržbu toalety aj odpadov, po nariedení je vhodný na dezinfekciu všetkých akrylátových, nerezových, keramických a plastových povrchov v kúpeľni aj kuchyni.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 11.8.2014 16:22:29 | Aneta T.

Krásně voní, nedráždí, WC i sprchový kout vyčistí skvěle.

Maximální spokojenost | 22.8.2016 13:33:13 | Sandra

Můžu jen doporučit, kupovala jsem ho v dubnu a mám třetinu do teď. Čistí opravdu dobře a nádherně voní. A vydrží opravdu dlouho.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Decyl Glucoside, Xylose, Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camellia Oleifera Seed Extract1), Eucalyptus Globulus Oil2), Neem Oil, Pottasium Sorbate, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz