Planet Pure Antibakteriální čistič toalet WC Cleaner Pure 750 ml

Planet Pure Antibakteriální čistič toalet WC Cleaner Pure 750 ml

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 750 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 107 Kč

Antibakteriální čistič toalet s praktickým dávkovačem využijete k dezinfekci WC i celé koupelny. Koncentrovaný čistič můžete po zředění použít k údržbě vany, dřezu či umyvadla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Antibakteriální čistič toalet Planet Pure s praktickým dávkovačem využijete k dezinfekci celé koupelny. Koncentrovaný čistič můžete použít k vyčištění a dezinfekci mísy toalety, po zředění jej aplikujte do odpadů vany, dřezu či umyvadla.

Antibakteriální čistič toalet využívá antiseptických vlastností eukalyptového oleje. Ten je bohatý na přirozeně se vyskytující antibakteriální a dezinfekční látky, které toaletu perfektně vyčistí. Kromě eukalyptu se o dezinfekci a hygienickou čistotu postará olej z neemu. Složení obohacené o esenciální oleje toaletu příjemně provoní a vy se nebudete muset trápit s nepříjemným zápachem jako u klasických čističů.

Čistič můžete koncentrovaný použít pro údržbu toalety i odpadů, po naředění je vhodný pro dezinfekci všech akrylátových, nerezových, keramických a plastových povrchů v koupelně i kuchyni.

Použití: Pro čištění toalety aplikujte čistič pod okraj mísy a nechte alespoň 10 minut působit. K vyčištění dřezů, van či umyvadel nařeďte čistič s vodou 1:1 a aplikujte na znečištěný povrch.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Decyl Glucoside, Xylose, Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camellia Oleifera Seed Extract1), Eucalyptus Globulus Oil2), Neem Oil, Pottasium Sorbate, Limonene2), Linalool2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Eucalyptus Globulus Oil, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Aneta T. 11. 8. 2014 16:22

Krásně voní, nedráždí, WC i sprchový kout vyčistí skvěle.

Maximální spokojenost / Sandra 22. 8. 2016 13:33

Můžu jen doporučit, kupovala jsem ho v dubnu a mám třetinu do teď. Čistí opravdu dobře a nádherně voní. A vydrží opravdu dlouho.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.