/    /    /    /  

Energy Balneol humátová koupel 110 ml

Značka:
Množství: 110 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Přípravky do koupele, Hemeroidy, Dýchání, Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Křečové žíly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
410
ks
Bez DPH 339 Kč

Energy Balneol humátová koupel 110 ml

Aromatická koupel Energy Balneol je bohatá na vysoký podíl huminových látek a směs esenciálních olejů, které aktivně podporují zdraví celého pohybového aparátu, ulevují od bolesti svalů i kloubů a napomáhají jejich regeneraci. Urychluje hojení pohmožděnin, natažených svalů i zlomenin. Koupel pomáhá při revmatismu, artritidě, ale také lupénce i ekzémech. Esenciální oleje usnadňují dýchání, mírní kašel a harmonizují psychiku.

Koupel pečuje o celé tělo díky obsahu esenciálních látek, ricinového oleje a huminových látek. Kombinace těchto účinných látek pomáhá regenerovat poškozené svaly i klouby, ulevuje od bolesti, mírní křeče. Je skvělým pomocníkem při bolestech pohybového aparátu, pomáhá hojit pohmožděniny.

Esenciální oleje působí také antibakteriálně a protivirově, pomáhají při nachlazení i onemocnění horních cest dýchacích, usnadňují dýchání a pomáhají snadnému vykašlávání. Díky antibakteriálním účinkům je koupel vhodná jako doplňková léčba při gynekologických problémech, zánětu močového měchýře a urologických onemocněních.

Použití: 1/2 uzávěru (5 ml) přidejte do horké vany. Regenerační koupele opakujte 1-3x týdně nebo dle potřeby.

Energy Balneol humátová koupel 110 ml

Aromatický kúpeľ Energy Balneol je bohatý na vysoký podiel humínových látok a zmes esenciálnych olejov, ktoré aktívne podporujú zdravie celého pohybového aparátu, uľavujú od bolesti svalov i kĺbov a napomáhajú ich regenerácii. Urýchľuje hojenie pomliaždenín, natiahnutých svalov aj zlomenín. Kúpeľ pomáha pri reumatizme, artritíde, no tiež lupienke a ekzémoch. Esenciálne oleje uľahčujú dýchanie, miernia kašeľ a harmonizujú psychiku.

Kúpeľ sa stará o celé telo vďaka obsahu esenciálnych látok, ricínového oleja a humínových látok. Kombinácia týchto účinných látok pomáha regenerovať poškodené svaly a kĺby, uľavuje od bolesti, mierni kŕče. Je vynikajúcim pomocníkom pri bolestiach pohybového aparátu, pomáha hojiť pomliaždeniny.

Esenciálne oleje pôsobia zároveň antibakteriálne a protivírusovo, pomáhajú pri nachladnutí a ochorení horných dýchacích ciest, uľahčujú dýchanie a napomáhajú lepšiemu vykašliavaniu. Vďaka antibakteriálnym účinkom je kúpeľ vhodný ako doplnková liečba pri gynekologických problémoch, zápalu močového mechúra a urologických ochoreniach. 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

složení | 3.12.2016 09:59:02 | Andrea J.

Produkt jsem vrátila z důvodu složení, moc biooo mi nepřipadá, na internetu bylo jiné než na obalu, ale děkuji za rychlou opravu zde na webu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Humate, Propylene Glycol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium ETDA, Phenoxyethanol et parabena, Xanthan Gum
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz