Energy Balneol humátová koupel 110 ml

Energy Balneol humátová koupel 110 ml

  • Bez DPH 339 Kč

Aromatická koupel Balneol je bohatá na vysoký podíl huminových látek a směs esenciálních olejů. Ulevuje od bolesti svalů i kloubů a napomáhá regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aromatická koupel Energy Balneol je bohatá na vysoký podíl huminových látek a směs esenciálních olejů, které aktivně podporují zdraví celého pohybového aparátu, ulevují od bolesti svalů i kloubů a napomáhají jejich regeneraci. Urychluje hojení pohmožděnin, natažených svalů i zlomenin. Koupel pomáhá při revmatismu, artritidě, ale také lupénce i ekzémech. Esenciální oleje usnadňují dýchání, mírní kašel a harmonizují psychiku.

Koupel pečuje o celé tělo díky obsahu esenciálních látek, ricinového oleje a huminových látek. Kombinace těchto účinných látek pomáhá regenerovat poškozené svaly i klouby, ulevuje od bolesti, mírní křeče. Je skvělým pomocníkem při bolestech pohybového aparátu, pomáhá hojit pohmožděniny.

Esenciální oleje působí také antibakteriálně a protivirově, pomáhají při nachlazení i onemocnění horních cest dýchacích, usnadňují dýchání a pomáhají snadnému vykašlávání. Díky antibakteriálním účinkům je koupel vhodná jako doplňková léčba při gynekologických problémech, zánětu močového měchýře a urologických onemocněních.

Použití: 1/2 uzávěru (5 ml) přidejte do horké vany. Regenerační koupele opakujte 1-3x týdně nebo dle potřeby.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Humate, Propylene Glycol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium ETDA, Phenoxyethanol et parabena, Xanthan Gum

Možné alergeny: Propylene Glycol, Parfum

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez SLS a SLES

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

složení / Andrea J. 3. 12. 2016 09:59

Produkt jsem vrátila z důvodu složení, moc biooo mi nepřipadá, na internetu bylo jiné než na obalu, ale děkuji za rychlou opravu zde na webu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?