/    /    /    /    /  

Sportique Balzám na rty Šťavnatý hrozen 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Balzámy na rty klasické
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Sportique Balzám na rty Šťavnatý hrozen 20 ml

Balzám na rty Sportique Šťavnatý hrozen pečuje o jemnou pokožku a aktivně ji regeneruje. Spojení rostlinných olejů, másel a vosků zajišťuje intenzivní výživu a ochranu, zároveň má skvělé hojivé účinky. Rty pěstí a zanechává je příjemně jemné a vláčné. Navíc, šťavnatá ovocná vůně vás potěší při každém použití.

Balzám poskytuje perfektní ochranu rtů před popraskáním, vysušením a vznikem šupinek díky obsahu výživných olejů z kokosu, slunečnice, jojoby, a také hroznovému a ricinovému oleji. Směs olejů o rty pečuje, působí lehce antibakteriálně a aktivně podporuje hojení drobných ranek.

Lehké oleje jsou doplněny hutnějším bambuckým máslem a včelím voskem, které zabrání rychlému setření ze rtů a současně na pokožce vytváří lehký ochranný film. Balzám vás potěší svou šťavnatou vůní modrých hroznů a zároveň sladce chutná díky výtažkům ze stévie.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na rty kdykoliv podle potřeby. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Sportique Balzám na rty Šťavnatý hrozen 20 ml

Balzam na pery Sportique Šťavnaté hrozno sa stará o jemnú pokožku a aktívne ju regeneruje. Spojenie rastlinných olejov, masiel a voskov zaisťuje intenzívnu výživu a ochranu, zároveň má skvelé hojivé účinky. Pery ošetruje a zanecháva ich príjemne jemné a vláčne. Navyše, šťavnatá ovocná vôňa vás poteší pri každom použití.

Balzam poskytuje perfektnú ochranu pier pred popraskaním, vysušením a vznikom šupiniek vďaka obsahu výživných olejov z kokosu, slnečnice, jojoby, a tiež hroznovému a ricínovému oleju. Zmes olejov sa o pery stará, pôsobí ľahko antibakteriálne a aktívne podporuje hojenie drobných raniek.

Ľahké oleje sú doplnené hustejším bambuckým maslom a včelím voskom, ktoré zabránia rýchlemu zotretiu z pier a súčasne na pokožke vytvárajú ľahký ochranný film. Balzam vás poteší svojou šťavnatou vôňou modrého hrozna a zároveň sladko chutí vďaka výťažkom zo stévie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Rosa Moschata Seed Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Parfum
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz