/    /    /    /  

Sportique Balzám na silně namáhanou pokožku rukou a nohou 75 ml

Farmer´s Hand Saver

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Krémy na ruce, Balzámy na nohy, Tělové balzámy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Sportique Balzám na silně namáhanou pokožku rukou a nohou 75 ml

Balzám na silně namáhanou pokožku Sportique intenzivně pečuje o suchou dehydratovanou pokožku rukou a nohou, ale i o popraskanou kůži na loktech, kolenech či patách. Hutné výživné složení bez vody pokožku skvěle zjemňuje, zaceluje drobné prasklinky a eliminuje výskyt suché hrubé kůže i mozolů.

Výživný balzám využívá hutného bambuckého másla, které aktivně zvláčňuje suchou popraskanou kůži na rukou, nohou i kdekoliv jinde na těle, uzamyká v ní hydrataci a zároveň mírní nepříjemné pnutí i svědění pokožky. Bambucké máslo společně s oleji z oliv, hroznů, mandlí a včelím voskem vytvoří na pokožce lehký ochranný film, který ruce i nohy ochrání před vysušením a nepříznivými vnějšími vlivy.

Složení je navíc obohaceno o esenciální olej z rozmarýnu, který působí přirozeně protizánětlivě a antisepticky, léčí drobné záněty, záděry a mírní podráždění. Balzám na namáhané ruce, nohy i jiné partie těla intenzivně zjemňuje suchou hrubou kůži, vyživuje ji a chrání před opětovným poškozením i dehydratací.

Použití: Naneste přiměřené množství balzámu na namáhanou pokožku rukou a nohou a na suchá místa, jako jsou například lokty nebo kolena.

Sportique Balzám na silně namáhanou pokožku rukou a nohou 75 ml

Balzam na silne namáhanú pokožku Sportique sa intenzívne stará o suchú dehydratovanú pokožku rúk a nôh, ale aj o popraskanú kožu na lakťoch, kolenách či pätách. Hutné výživné zloženie bez vody pokožku skvele zjemňuje, zaceľuje drobné prasklinky a eliminuje výskyt suchej hrubej kože i mozoľov.

Výživný balzam využíva hutného bambuckého masla, ktoré aktívne zvláčňuje suchú popraskanú kožu na rukách, nohách aj kdekoľvek inde na tele, uzamyká v nej hydratáciu a zároveň mierni nepríjemné pnutie aj svrbenie pokožky. Bambucké maslo spolu s olejmi z olív, hrozna, mandlí a včelím voskom vytvorí na pokožke ľahký ochranný film, ktorý ruky aj nohy ochráni pred vysušením a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Zloženie je navyše obohatené o esenciálny olej z rozmarínu, ktorý pôsobí prirodzene protizápalovo a antisepticky, lieči drobné zápaly, zádery a mierni podráždenie. Balzam na namáhané ruky, nohy aj iné partie tela intenzívne zjemňuje suchú hrubú kožu, vyživuje ju a chráni pred opätovným poškodením aj dehydratáciou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil, Cera Alba, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Castor Oil, Euphorbia Cerifera Wax, Hydrogenated Olive Oil, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Betula Lenta Barc Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lecithin, Ascorbyl Palmitate
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový
typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz