/    /    /    /  

Delibutus Bambucké máslo s mandlovým olejem 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Tělové balzámy, Bambucké máslo
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
100
ks
Bez DPH 83 Kč

Delibutus Bambucké máslo s mandlovým olejem 50 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Bambucké máslo Delibutus s přídavkem mandlového oleje skvěle hojí a regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť tu suchou a citlivou. Bambucké máslo pokožku zklidňuje a zjemňuje, zatímco mandlový olej napomáhá rychlejšímu hojení pleti. Díky jemnému složení bez přidané parfemace, chemických látek a esenciálních olejů je máslo velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pletí a pokožkou alergiků.

Pečující máslo v sobě spojuje hojivé účinky bambuckého másla a mandlového oleje. Obě dvě přírodní látky obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také antioxidantů, pokožku zvláčňují, vyživují a současně zklidňují. Kromě toho je mandlový olej bohatý na vitamin E, silný antioxidant, který pokožku nejenom aktivně regeneruje, ale také chrání před působením volných radikálů, a tím pádem před známkami předčasného stárnutí.

Máslo je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i obličeje, obzvláště o tu suchou, citlivou a stárnoucí. Jemné složení pleť nejenom skvěle vyživí, ale také zklidní a posílí vůči podráždění, začervenání i ztrátě elasticity.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Používejte podle potřeby.

Tip: Máslo mohou používat všechny typy pleti jako hutný noční krém či v zimě během mrazů. Máslo lze také v silnější vrstvě aplikovat na pokožku obličeje jako výživnou masku.

Delibutus Bambucké máslo s mandlovým olejem 50 ml

Bambucké maslo Delibutus s prídavkom mandľového oleja skvele hojí a regeneruje všetky typy pleti, obzvlášť suchú a citlivú. Bambucké maslo pokožku upokojuje a zjemňuje, zatiaľ čo mandľový olej napomáha rýchlejšiemu hojeniu pleti. Vďaka jemnému zloženiu bez pridanej parfumácie, chemických látok a esenciálnych olejov je maslo veľmi dobre znášané aj tou najcitlivejšou pleťou a pokožkou alergikov.

Ošetrujúce maslo v sebe spája hojivé účinky bambuckého masla a mandľového oleja. Obidve prírodné látky obsahujú množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a tiež antioxidantov, pokožku zvláčňujú, vyživujú a súčasne upokojujú. Okrem toho je mandľový olej bohatý na vitamín E, silný antioxidant, ktorý pokožku nielen aktívne regeneruje, ale tiež chráni pred pôsobením voľných radikálov, a tým pádom pred známkami predčasného starnutia.

Maslo je skvelým pomocníkom pre starostlivosť o pokožku celého tela aj tváre, obzvlášť o suchú, citlivú a starnúcu. Jemné zloženie pleť nielen skvele vyživí, ale aj upokojí a posilní voči podráždeniu, začervenaniu aj strate elasticity.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

skvelé! | 12.10.2016 15:34:44 | eva

skvelé bambucké maslo - pre mňa už nepostradateľný multifunkčný pomocník :)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/