Delibutus Bambucké máslo s mandlovým olejem 50 ml

Delibutus Bambucké máslo s mandlovým olejem 50 ml

  • Bez DPH 83 Kč

Bambucké máslo s přídavkem mandlového oleje skvěle hojí a renegeruje všechny typy pleti, obzvlášť tu suchou a citlivou. Kombinace rostlinných látek pokožku hojí a chrání před známkami stárnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bambucké máslo Delibutus s přídavkem mandlového oleje skvěle hojí a regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť tu suchou a citlivou. Bambucké máslo pokožku zklidňuje a zjemňuje, zatímco mandlový olej napomáhá rychlejšímu hojení pleti. Díky jemnému složení bez přidané parfemace, chemických látek a esenciálních olejů je máslo velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pletí a pokožkou alergiků.

Pečující máslo v sobě spojuje hojivé účinky bambuckého másla a mandlového oleje. Obě dvě přírodní látky obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a také antioxidantů, pokožku zvláčňují, vyživují a současně zklidňují. Kromě toho je mandlový olej bohatý na vitamin E, silný antioxidant, který pokožku nejenom aktivně regeneruje, ale také chrání před působením volných radikálů, a tím pádem před známkami předčasného stárnutí.

Máslo je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i obličeje, obzvláště o tu suchou, citlivou a stárnoucí. Jemné složení pleť nejenom skvěle vyživí, ale také zklidní a posílí vůči podráždění, začervenání i ztrátě elasticity.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Používejte podle potřeby.

Tip: Máslo mohou používat všechny typy pleti jako hutný noční krém či v zimě během mrazů. Máslo lze také v silnější vrstvě aplikovat na pokožku obličeje jako výživnou masku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvelé! / eva 12. 10. 2016 15:34

skvelé bambucké maslo - pre mňa už nepostradateľný multifunkčný pomocník :)

lepšie ako čisté maslo / Lenka 6. 6. 2017 10:20

Kombinácia s mandlovým olejom je geniálna. Roztiera sa o 100% lepšie ako čisté maslo.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?