/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Bergamot, ve fialovém skle 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 134 Kč
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Nobilis Tilia Bergamot, ve fialovém skle 10 ml

Éterický olej Bergamot Nobilis Tilia posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Působí antisepticky, uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Bergamot má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu.

Bergamot je skvělým pomocníkem při nachlazení. Pomáhá snadnějšímu dýchání, uvolňuje zahlenění a mírní dusivý kašel. Působí nejenom při nachlazení, ale také obtížím preventivně předchází. Svěží sladká dřevitá vůně působí antidepresivně, mírní úzkosti a navozuje lepší náladu, skvěle působí i při premenstruačních obtížích.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Po aplikaci na pokožku nevystavujte pleť po dobu alespoň 12 hodin slunci ani soláriu. Bergamotový olej zvyšuje fotosenzitivitu pokožky. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Bergamia Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: mastná pleť, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz