/    /    /    /    /  

Planet Pure Bio prací gel levandule 1,55 l

Značka:
Množství: 1,55 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Produktová řada: Planet Pure Ayuclean
Hodnocení:
2,5/5 2 hlasy
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Planet Pure Bio prací gel levandule 1,55 l

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní levandule je vhodný pro praní tmavého i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a navíc jej příjemně provoní.

Univerzální gel na praní je natolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco esenciální oleje z levandule prádlo provoní.

Prací gel s uklidňující vůní levandule je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C pro tmavé, barevné i bílé prádlo.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Planet Pure Bio prací gel levandule 1,55 l

Jemný tekutý prostriedok na pranie Planet Pure s vôňou levandule je vhodný na pranie tmavej aj bielej bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu účinne, no zároveň šetrne bielizeň vyperie a navyše ho príjemne prevonia.

Univerzálny gél na pranie je tak účinný vďaka obsahu výťažkov z mydlových orechov. Tie sú bohaté na saponín, ktorý vytvára bohatú penu. Mydlové orechy účinne bielizeň vyperú, zatiaľ čo esenciálne oleje z harmančeka a pomarančovej kôry ho prevoňajú.

Prací gél s jemnou vôňou harmančeka je obzvlášť vhodný pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, alergie a vyrážky. Gél je vhodný na ručné pranie aj pranie v práčke na 30-60°C na tmavú, farebnú aj bielu bielizeň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Přírodní alternativa, ale... | 15.11.2015 16:15:06 | Lucie

Je fajn použít přírodní prostředek na prádlo, zvlášť pokud nepotřebujete prát vyloženě špinavé prádlo. Pak mohu doporučit. Na znečištěné prádlo už tolik neobstojí. Časem je prostředek kalný, ale prací schopnosti i vůně jsou zachovány. Po vyprání je prádlo příjemné. Co se týče množství, používám trochu více než u běžných, více pěnivých gelů.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1) (15-30 %) , Soapwort Extract1), Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Guar Gum1), Ethanol1), Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil1), p-Anisic Acid, Pottasium Sorbate, Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Planet Pure Ayuclean
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz