Planet Pure Bio prací gel levandule 1,55 l

Planet Pure Bio prací gel levandule 1,55 l

  • Bez DPH 222 Kč

Jemný tekutý prostředek na praní s vůní levandule je vhodný pro praní tmavého i barevného prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a provoní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní levandule je vhodný pro praní tmavého i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a navíc jej příjemně provoní.

Univerzální gel na praní je natolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco esenciální oleje z levandule prádlo provoní.

Prací gel s uklidňující vůní levandule je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C pro tmavé, barevné i bílé prádlo.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1) (15-30 %) , Soapwort Extract1), Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Guar Gum1), Ethanol1), Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil1), p-Anisic Acid, Pottasium Sorbate, Linalool2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Ethanol, Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: Planet Pure Ayuclean

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Přírodní alternativa, ale... / Lucie 15. 11. 2015 16:15

Je fajn použít přírodní prostředek na prádlo, zvlášť pokud nepotřebujete prát vyloženě špinavé prádlo. Pak mohu doporučit. Na znečištěné prádlo už tolik neobstojí. Časem je prostředek kalný, ale prací schopnosti i vůně jsou zachovány. Po vyprání je prádlo příjemné. Co se týče množství, používám trochu více než u běžných, více pěnivých gelů.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?